Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 3m

Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 3m
Výrobce:LYNX CS
Kód produktu:i8_1010022
Part number:DPX-62-LC/SC-3
EAN:1010022
Záruka:36 Měsíc(ů)
Dostupnost:
Ihned k odeslání Zboží je na centrálním skladě připraveno ihned k expedici v případě objednávky do 16:59
k odeslání: 17 ks
Cena s DPH:411 Kč
339.67 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží doručíme do 25.09.2018Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:59 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:59. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
Porovnat
ks
Možno nakoupit na splátky Splátková kalkulačka
Popis
Parametry produktu
Duplexní kabel 62,5/125, LC-SC, 3m.
Typ vlákna:Multimode
Typ kabelu:Patch kabel
Typ konektoru:LC
Typ konektoru:SC
Zpracování dat
Schovat