Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
775 964 475Po-Pa: 8:00 - 17:00
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

 

  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohování
  3. Ostatní originální přísl. k serverům

Ostatní originální přísl. k serverům

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 39 produktů
Stav
Výrobce

Hewlett Packard Enterprise Cable Assembly SFP Battery 15

-2 214 Kč
Sleva -2 214 Kč
919 Kč3 133 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
919 Kč3 133 Kč bez DPH
Porovnat
Hewlett Packard Enterprise Cable Assembly SFP Battery 15

HP 1.0m External Mini-SAS High Density to Mini-SAS Cable External Cable Options to connect D2000/D6000 Disk Encl

-803 Kč
Sleva -803 Kč
1 250 Kč2 053 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 250 Kč2 053 Kč bez DPH
Porovnat
HP 1.0m External Mini-SAS High Density to Mini-SAS Cable

HP 12Gb SAS Expander Card for ML350 Gen9

-939 Kč
Sleva -939 Kč
12 643 Kč13 582 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
12 643 Kč13 582 Kč bez DPH
Porovnat
NOTE: The SAS Expander Card Kit supports for 1-24 HDDs, can't support embedded controller and H240ar or P440ar AROC cards. It contains three cables from expander card to HDD backplanes, and one cable

HP 12Gb SAS Expander Card for ML350 Gen9 HP RENEW 769635-B21

-4 819 Kč
Sleva -4 819 Kč
7 499 Kč12 318 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
7 499 Kč12 318 Kč bez DPH
Porovnat
NOTE: The SAS Expander Card Kit supports for 1-24 HDDs, can't support embedded controller and H240ar or P440ar AROC cards. It contains three cables from expander card to HDD backplanes, and one cable

HP 12Gb SAS Expander Card with Cables for DL380 Gen9 (to enable 24SFF+6Fans)

-1 376 Kč
Sleva -1 376 Kč
18 522 Kč19 898 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
18 522 Kč19 898 Kč bez DPH
Porovnat
727250-B21 HP 12Gb SAS Expander Card with Cables for DL380 Gen9 (to enable 24SFF+6Fans)

HP 1m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

-968 Kč
Sleva -968 Kč
1 091 Kč2 059 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 091 Kč2 059 Kč bez DPH
Porovnat
1 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

HP battery pack (6402/128, 641, 642, E200/128 , E200i)

-3 238 Kč
Sleva -3 238 Kč
1 501 Kč4 739 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 501 Kč4 739 Kč bez DPH
Porovnat
NOTE: To upgrade the Smart Array E200/64 Controller to 128MB BBWC, please order PN 351580-B21. E200 datasheet

HP cable 2.0m Ext MiniSAS HD to MiniSAS Cable (to connect HP SAS ext LTO tape devices to H241HBA)

-196 Kč
Sleva -196 Kč
2 646 Kč2 842 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 646 Kč2 842 Kč bez DPH
Porovnat
HP 2.0m External Mini-SAS High Density to Mini-SAS Cable

HP CAT5e cable 3ft, 4-pack for server & IP switch

-76 Kč
Sleva -76 Kč
604 Kč680 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
604 Kč680 Kč bez DPH
Porovnat
Overview Category 5 (CAT 5) cable is typically used in local area networks (LAN) and premises cabling. CAT 5e cabling is an enhanced version of CAT 5. The stringent specifications ensure optimal trans

HP DL380 Gen9 2SFF Front SAS x4 Cable Kit

-78 Kč
Sleva -78 Kč
1 030 Kč1 108 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 030 Kč1 108 Kč bez DPH
Porovnat
HP DL380 Gen9 2SFF Front SAS x4 Cable Kit

HP DL380 Gen9 Additional 8SFF Bay2 Cage/Backplane Kit

-590 Kč
Sleva -590 Kč
7 939 Kč8 529 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
7 939 Kč8 529 Kč bez DPH
Porovnat
HP DL380 Gen9 Additional 8SFF Bay2 Cage/Backplane Kit (To add an additional 8SFF drive cage in Bay 2)

HP DL380 Gen9 Universal Media Bay Kit

-251 Kč
Sleva -251 Kč
3 383 Kč3 634 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
3 383 Kč3 634 Kč bez DPH
Porovnat
HP DL380 Gen9 Universal Media Bay Kit
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Rozumím    Další informace