Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Routery, wifi, IP, rozvaděče
  3. SFP Moduly
  4. SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible

SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible

Sleva -1 382 Kč
Doprodej
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible
Výrobce:XtendLan
Kód produktu:i8_1018324
Part number:XL-MGB-LXB-LC
EAN:1018324
Záruka:24 Měsíc(ů)
Dostupnost:
Ihned k odeslání Zboží je na centrálním skladu dodavatele, připraveno ihned k expedici v případě objednávky do 16:59
Ihned k odeslání: 6 ks
Původní cena:2 045 Kč
Sleva:-1 382 Kč
Cena s DPH:663 Kč
547.93 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží doručíme do 27.09.2018Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:59 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:59. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
Porovnat
ks
Možno nakoupit na splátky Splátková kalkulačka
Popis
Parametry produktu
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Cisco a Planet compatible Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP). Např. pro GSW-2400, FGSW-4840S, SGSW-2620, WGT/GT-705A, ENW-9607M. Vlnová délka vysílače 1550nm. Vlnová délka přijímače 1310nm. Marže nejméně 12dB. Doporučený dosah max. 20km. Vysílání: Výkon min. -9dBm, max. -3dBm (pro vlákno 9/125um). Vlnová délka: 1270-1355nm, spektrální šířka (-20dB) 1nm. Příjem v rozsahu 1480-1580nm. Citlivost -21dBm pro BER<1e-12. Saturace přijímače při -1dBm, pro BER<1e-12. ORL 14dB Lze používat i pro multimode, dlouhodobě ověřeny aplikace na 50/125um vláken s dosahem 1km bez použití mode condition kabelů..
Typ vlákna:Multimode
Typ vlákna:Singlemode
Technologie SFP Modulu:1000 Mbps
Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC
Zpracování dat
Schovat