Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
775 964 475Po-Pa: 8:00 - 17:00
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

 

Konvertory

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Technologie konvertoru
Konvertor dle typu
Modularita konvertoru
Management konvertoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 17 produktů
Stav
Výrobce
Technologie konvertoruKonvertor dle typuModularita konvertoruManagement konvertoru

Acer USB TO ETHERNET CONVERTER FOR NOTEBOOK - WHITE

-69 Kč
Sleva -69 Kč
332 Kč401 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
332 Kč401 Kč bez DPH
Porovnat
Externí síťový adaptér pro připojení Ethernet kabelu k vybraným tabletům a notebookům Acer přes USB 2.0 rozhraní.

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

-312 Kč
Sleva -312 Kč
1 207 Kč1 519 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 207 Kč1 519 Kč bez DPH
Porovnat
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skute

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

-261 Kč
Sleva -261 Kč
1 161 Kč1 422 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 161 Kč1 422 Kč bez DPH
Porovnat
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skute

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)

-462 Kč
Sleva -462 Kč
1 686 Kč2 148 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 686 Kč2 148 Kč bez DPH
Porovnat
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)Konvertor pro přechod mezi multi-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení do 550m na straně multi-módového vlákna 50/125 a do 10

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

-420 Kč
Sleva -420 Kč
2 424 Kč2 844 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
2 424 Kč2 844 Kč bez DPH
Porovnat
Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscriber Line 2) dovoluje přenést data symetrickým párem vodičů rychlostí až 100Mbitů/s na 300m nebo 50/2M

Repotec Ethernet over VDSL2 konvertor, RP-VC102E, 2xRJ45, 2xRJ11(VDSL2+telefon)

-854 Kč
Sleva -854 Kč
2 320 Kč3 174 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 320 Kč3 174 Kč bez DPH
Porovnat
REPOTEC RP-VC102E - Ethernet over VDSL2 Converter Hlavní výhody snadné propojení 2 ethernet sítí pomocí telefonního kabelu vyhovuje standardu ITU-T G.993.1, G.993.2 VDSL/VDSL2 a SG15Q4 DMT poskytuj

Repotec Multimode konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (ST)

-365 Kč
Sleva -365 Kč
1 016 Kč1 381 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 016 Kč1 381 Kč bez DPH
Porovnat
REPOTEC Fast Ethernet přepínač (konvertor) z metaliky na optiku RP-110TMT Fast Ethernet přepínač 1x10/100Base-TX na 1x 100Base-FX (ST) Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FL Konektory :

Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

-861 Kč
Sleva -861 Kč
1 624 Kč2 485 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 624 Kč2 485 Kč bez DPH
Porovnat
VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTY Fast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base-FX (SC) Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FL Konektory : 2xSC (optika), 1x RJ45 (metalika) Při

Repotec Smart Konvertor 1000BASE-T/miniGBIC (neosazený)

-728 Kč
Akce
Sleva -728 Kč
Akce
929 Kč1 657 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
929 Kč1 657 Kč bez DPH
Porovnat
1000BASE-T to mini-GBIC Gigabit Smart Konvertor Chassi Univerzální řešení převodníku. Teprve vložením optického SFP modulu rozhodnete, zda bude konvertor pro multi nebo singlemodovou optiku s přenoso

TP-Link MC100CM - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, MM, 2km

1 028 Kč
Ihned k odeslání
1 028 Kč
Porovnat
Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media k

TP-Link MC110CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, SM, 20km

Akce
Akce
1 028 Kč
Ihned k odeslání
1 028 Kč
Porovnat
Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře

TP-Link MC111CS - Fiber media konvertor 10/100 - RJ45/SFP (mini-gbic), SC, 20km

1 283 Kč
Ihned k odeslání
1 283 Kč
Porovnat
Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít konvertor MC112CS.Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Rozumím    Další informace