Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
775 964 475Po-Pa: 8:00 - 17:00
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

 

  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Montáž optických sítí

Montáž optických sítí

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 6 produktů
Stav
Výrobce

Kotva - úchytka FISH-CLAMP pro optické kabely DROP FTTx 3mm

-17 Kč
Sleva -17 Kč
74 Kč91 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
74 Kč91 Kč bez DPH
Porovnat
Kotva je určena pro velmi jednoduchou instalaci závěsu až do vzdálenosti 200m díky samonostným vlastnostem optického kabelu DROP FTTx G.657A, 3 mm Jednoduchá fixace kabelu v kotvě a ocelové oko umožní

Optický mini rozvaděč, 4 porty, 1x průchozí kabel, 6 svarků, ST/SC/Duplex LC/pigtaily, stupačkové/průběžné

-74 Kč
Sleva -74 Kč
216 Kč290 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
216 Kč290 Kč bez DPH
Porovnat
Malý plastový rozvaděč pro odbočkování z hlavního vedení. Umístění 6-ti svarků, 1x průchozí kabel hlavního vedení, 4 výstupní porty. Výstupní porty lze osadit simplex adaptéry pro ST, SC, FC a duplexn

Optický nástěnný rozvaděč, 12 simplex portů, pro ST/FC

-172 Kč
Sleva -172 Kč
506 Kč678 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
506 Kč678 Kč bez DPH
Porovnat
Nástěnný optický rozvaděč na zeď, pro 12 simplex adaptérů ST/FC, barva světle šedá, kovová skříň, kazeta na svarky. Rozměry H:60mm, V:250mm, S:260mm

Optický nástěnný rozvaděč, 24 portů pro SC/duplex LC

-184 Kč
Sleva -184 Kč
711 Kč895 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
711 Kč895 Kč bez DPH
Porovnat
Nástěnný optický rozvaděč na zeď, pro 24 simplex adaptérů SC nebo LC, barva světle šedá, kovová skříň, kazeta na svarky. Rozměry H:60mm, V:250mm, S:260mm

Optický plastový rozvaděč pro 24 svarů, 24 pigtailů, 2 kabelové porty, odklopná dvířka

-112 Kč
Sleva -112 Kč
445 Kč557 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
445 Kč557 Kč bez DPH
Porovnat
Malý plastový rozvaděč pro odbočkování nebo zakončení optického vedení pomocí pigtailů. Umístění 24 svarků, 2x otvory pro průchozí kabel hlavního vedení, 2 výstupní porty pro celkem 24 pigtailových n

Optický plastový rozvaděč pro 4 odbočky, 1 kabelový port, vodotěsný, cívka

-105 Kč
Sleva -105 Kč
343 Kč448 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
343 Kč448 Kč bez DPH
Porovnat
Rozvaděč je typicky vhodný pro venkovní intalace ale díky estetickému vzhledu i pro vnitřní instalace. Obvykle v něm zakončujeme vedení které místně rozbočujeme nebo napojujeme na PLC splittery. Je mo
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Rozumím    Další informace