Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 775 96 44 75
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 775 96 44 75Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Routery, wifi, IP, rozvaděče
  3. SFP Moduly
  4. TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC SFP Modul MM

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC SFP Modul MM

Sleva -215 Kč
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC SFP Modul MM
Výrobce:TP-link
Kód produktu:i8_438046
Part number:TL-SM311LM
EAN:6935364030209
Záruka:60 Měsíc(ů)
Dostupnost:
Ihned k odeslání Zboží je na centrálním skladě připraveno ihned k expedici v případě objednávky do 16:59
Ihned k odeslání: 4 ks
Původní cena:880 Kč
Sleva:-215 Kč
Cena s DPH:665 Kč
549.59 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží doručíme do 19.10.2017Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:59 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:59. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
Porovnat
ks
Možno nakoupit na splátky Splátková kalkulačka
Popis
Parametry produktu
MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.Technické specifikace:
Parametr Hodnota
Typ modulu SFP
Výstup Optický
Typ vidu Multi-Mode
Rychlost 1G
Technologie WDM -
Konektor(y) 2x LC
Vlnová délka 850nm
Délka trasy 550m
DDMI -
Obsah balení 1x SFP modul
Pro oficiální technickou podporu můžete využít e-mail: podpora@tplinkpartner.cz nebo hotlinku: 245 008 103.
Obě služby jsou dostupné v pracovní dny od 9:00 do 18:00 s první odezvou nejpozději do 24 hodin.
Typ vlákna:Multimode
Technologie SFP Modulu:1000 Mbps
Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC
Hodnocení obchodu na Zboží.cz