19" HTV Philips 19HFL5114 - MediaSuite
Výrobce:Philips
Kód produktu:i54_20842300011
Part number:19HFL5114W/12
EAN:8718863023846
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Parametry produktu
Profesionální televizor k lůžku
*Vestavěná funkce Chromecast . Přenos obsahu na velkou obrazovku
*Obchod Google Play. Najděte. Sledujte. Přehrajte
*Snadno se čistí. Přední část z odolného skla. Ochranný rámeček
*Světlo na čtení. Dejte pacientům svobodu ke čtení, ve dne i v noci
*CMND & Control. Řiďte, aktualizujte, udržujte
*AppControl. Vzdálená a bezpečná instalace a správa aplikací
*Kompatibilní s funkcí MyChoice. Vestavěné řešení pay-to-view
*Antimikrobiální kryt aktivně brání množení bakterií
*Funkce pro pohostinství
*Funkce pro nemocnice
Typ obrazovky: Televizor LED HD
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 19
Rozlišení: 1366 x 768p
Jas [cd/m2]: 250
Výstupní výkon zvuku: 5 (2 x 2,5) W - 2,0, směřující dolů
Vylepšení zvuku:
*Výstup pro reproduktor do koupelny: 1,5 W Mono 8 Ohmů
*DTS-HD
*Kompatibilní se systémem Dolby Atmos
*Dolby MS12D
*AC-4
*Studiový zvuk DTS
Konektory:
Bezdrátové připojení k síti LAN:
*802.11 ac
*Wifi-Direct
Konektory vzadu:
*Ethernet (LAN): RJ-45
*Anténa: IEC-75
*Externí ovládání: RJ-48
*Výstup pro reproduktor do koupelny: Mini-jack
*HDMI1: HDMI 1.4
Konektor z boku:
*USB1: USB 2.0
*Výstup pro sluchátka: Mini-jack
Formáty pro přehrávání videa:
*H.264/MPEG4 AVC
*MPEG1
*MPEG2
*MPEG4
*WMV9/VC1
*HEVC
*Kontejnery: AVI, MKV
*VP9
Formáty pro přehrávání audia:
*MP3
*AAC
*WAV
*WMA (v2 až v9.2)
*WMA-PRO (v9 a v10)
Formáty pro přehrávání fotografií:
*JPG
*PNG
*BMP
*GIF
Tunery:
Digitální příjem:
*DVB-T/T2/C
*HEVC FHD (až 1080p60)
Analogový televizor:
*PAL
Přehrávání IP:
*Multicast
*Unicast
*HLS
*Kanály aplikace OTT
Montáž na zeď: 75 x 75 mm, M4
Napájení: externí, 50–60 Hz, AC 100–240 V
Spotřeba [W]: 69 W
Třída energetické náročnosti: F
Funkce úspory energie: Režim Eco
Spotřeba energie v pohotovostním režimu [W]: <0,5 W
Barva: Bílá
Rozměry (bez držadla, ŠxVxH mm): 469 x 326 x 39/49 mm
Hmotnost [kg]: 3,45 kg
Obsah balení (příslušenství):
*Baterie pro dálkový ovladač
*Dálkový ovladač
*Záruční list
*Napájecí kabel
*Stojan na nábytek
Záruka: 36 měs.
https://www.philips.cz/p-p/19HFL5114W_12/profesionalni-televize
Model:19HFL5114W/12
Úhlopříčka přesná ("):19
Rozlišení (šxv):1366x768 (HD ready)
Počet pixelů na šířku:1366
Počet pixelů na výšku:768
Jas (cd/m2) - přesný:250
Konektor 15 Pin D-Sub:Ne
Konektor DVI:Ne
Konektor DisplayPort:Ne
Konektor HDMI:ano
Konektor USB:ano
Konektor SCART:Ne
Konektor S - video:Ne
Konektor USB-C:Ne
Komponentní video:Ne
Kompozitní video:Ne
DVB-T:Ano
DVB-T2:Ano
DVB-T2/ HEVC:Ano
Barva:Bílá
VESA standard:ano
Rozměry (ŠxVxH mm):469 x 326 x 39/49
Hmotnost (kg):3,45
Montáž na stěnu:ano
Model notebooku:19HFL5114W/12
Výstup VGA:Ne
Výstup DVI:Ne
Konektor RJ45:Ano
Hmotnost přesná (kg):3,45
Úhlopříčka:do 30"
Třída energetické účinnosti:F
Chytrá domácnost kompatibil:Ano
Obnovovací frekvence (Hz):60
Verze HDMI:Verze 1.4
DVB-C:Ano
TV OS:Android
Smart funkce (netflix,youtube):Ano
Reproduktory - výkon:2 x 2,5W