Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Doprava

Doprava a platba objednaného zboží  

 

Výběr dopravy

Máte několik možností, jak si vybrané zboží nechat poslat, popřípadě vyzvednout:

 1. Osobně na: Zboží si můžete vyzvednout osobně na výdejním místě v Hlinsku. Jakmile bude zboží, které jste si objednali, k vyzvednutí, dáme Vám vědět prostřednictvím SMS nebo e-mailu. 

 2. Osobně na výdejním místě smluvního partnera: Další možností je využít smluvního partnera, kde si můžete vyzvednout svou internetovou objednávku. Jakmile bude balík připraven k vyzvednutí, budete informováni pomocí SMS. Pokud si objednávku do 10 kalendářních dnů nevyzvednete, bude zásilka vrácena zpět. Osobní odběr na výdejním místě je možný jen pro produkty, jejichž (alespoň jeden) rozměr nepřesahuje 200 cm a s váhou nižší než 20 kg. Upozornění: Obsluhou výdejního místa můžete být vyzváni k prokázání totožnosti. Důvodem je skutečnost, že obsluha nezná a nemůže znát hodnotu předávaného zboží, které může být již částečně nebo zcela zaplaceno zálohou.                                                              
 3. PRO UPŘESNĚNÍ - PARTNERem se rozumí PPL parcel shop - zhruba 1500 poboček v ČR
  Proč příjemcům nabídnout možnost doručení do PPL ParcelShopu?
  * Příjemce se při doručení nemusí vázat na určitý čas dodání
  * Vyzvednutí zásilky je možné dle otevírací doby PPL ParcelShopů
  * Jednotlivé provozovny mají stabilní pozici na trhu a jejich síť stále rozšiřujeme
  * Služba Return service, pro snadnou výměnu zboží, zakoupeného na vašem e-shopu                             
  Najděte si svůj nejbližší ParcelShop na mapě:

                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                         
 4. Česká pošta je klasický a spolehlivý přepravce. Služby, které nabízí, jsou dostatečně známé. Dle obchodních podmínek uveřejněných Českou poštou není garantována doba dodání, ale běžně je balík doručen do 2 - 3 pracovních dnů. V případě České pošty máte na výběr ze dvou způsobů dodání: V případě výběru Česká pošta do ruky Vám bude zboží doručeno na Vámi uvedenou dodací adresu. Pokud si vyberete Česká pošta na pobočku, balíček bude doručen na Vámi vybranou pobočku České pošty, kde si pak balíček vyzvednete v dobu, která Vám nejvíce vyhovuje. 

 5. Přepravní služba PPL: Ověřený způsob přepravy. V případě, že si zboží objednáte do 16:20 hodin v rámci pracovního týdne, zboží od nás k Vám dorazí druhý pracovní den. Při využití této služby je třeba mít na mysli, že na adrese, kam si necháte zboží zaslat, musí být během dne vždy někdo, kdo si obchodní balík převezme. Upozorňujeme, že v případě výběru platby dobírkou, není možno při převzetí zboží platit platební kartou, ale jen v hotovosti. V den doručení dostanete informaci prostřednictvím SMS s časem doručeni v rozmezí 2 hodin s možností změny dispozic doručení.
 6. Přepravní služba DPD: Ověřený způsob přepravy. V případě, že si zboží objednáte do 16:20 hodin v rámci pracovního týdne, zboží od nás k Vám dorazí druhý pracovní den. Při využití této služby je třeba mít na mysli, že na adrese, kam si necháte zboží zaslat, musí být během dne vždy někdo, kdo si obchodní balík převezme. Upozorňujeme, že v případě výběru platby dobírkou, není možno při převzetí zboží platit platební kartou, ale jen v hotovosti.  V den doručení dostanete informaci prostřednictvím SMS s časem doručeni v rozmezí 2 hodin s možností změny dispozic doručení.
 7. Přepravní služba TopTrans nebo PPL Sprint: V případě zásilek s jedním rozměrem větším než 200 cm nebo s váhou vyšší než 30 kg Vám bude automaticky nabídnouta doprava přepravní službou TopTrans. Upozorňujeme, že v případě výběru platby dobírkou, není možno při převzetí zboží platit platební kartou, ale jen v hotovosti.
Možnosti platby  

Výběr dopravy

Máte několik možností, jak si vybrané zboží nechat poslat, popřípadě vyzvednout:

 1. Osobně na odběrném místě: Zboží si můžete vyzvednout osobně v Hlinsku. Jakmile bude zboží, které jste si objednali, k vyzvednutí, dáme Vám vědět prostřednictvím SMS nebo e-mailu. 

 2. Osobně na výdejním místě smluvního partnera: Další možností je využít smluvního partnera, kde si můžete vyzvednout svou internetovou objednávku. Jakmile bude balík připraven k vyzvednutí, budete informováni pomocí SMS. Pokud si objednávku do 10 kalendářních dnů nevyzvednete, bude zásilka vrácena zpět. Osobní odběr na výdejním místě je možný jen pro produkty, jejichž (alespoň jeden) rozměr nepřesahuje 200 cm a s váhou nižší než 20 kg. Upozornění: Obsluhou výdejního místa můžete být vyzváni k prokázání totožnosti. Důvodem je skutečnost, že obsluha nezná a nemůže znát hodnotu předávaného zboží, které může být již částečně nebo zcela zaplaceno zálohou. 

 3. Česká pošta je klasický a spolehlivý přepravce. Služby, které nabízí, jsou dostatečně známé. Dle obchodních podmínek uveřejněných Českou poštou není garantována doba dodání, ale běžně je balík doručen do 2 - 3 pracovních dnů. V případě České pošty máte na výběr ze dvou způsobů dodání: V případě výběru Česká pošta do ruky Vám bude zboží doručeno na Vámi uvedenou dodací adresu. Pokud si vyberete Česká pošta na pobočku, balíček bude doručen na Vámi vybranou pobočku České pošty, kde si pak balíček vyzvednete v dobu, která Vám nejvíce vyhovuje. 

 4. Přepravní služba PPL či DPD: Ověřený způsob přepravy. V případě, že si zboží objednáte do 16:20 hodin v rámci pracovního týdne, zboží od nás k Vám dorazí druhý pracovní den. Při využití této služby je třeba mít na mysli, že na adrese, kam si necháte zboží zaslat, musí být během dne vždy někdo, kdo si obchodní balík převezme. Upozorňujeme, že v případě výběru platby dobírkou, není možno při převzetí zboží platit platební kartou, ale jen v hotovosti.
 5. Přepravní služba TopTrans nebo PPL Sprint: V případě zásilek s jedním rozměrem větším než 200 cm nebo s váhou vyšší než 30 kg Vám bude automaticky nabídnouta doprava přepravní službou TopTrans. Upozorňujeme, že v případě výběru platby dobírkou, není možno při převzetí zboží platit platební kartou, ale jen v hotovosti.

Způsob platby

Za zboží je možno zaplatit několika způsoby:

 1. Dobírkou, tzn. platbou v hotovosti při přebrání zásilky. Tento způsob platby je možno využít jak při využití České pošty, tak při využití přepravní služby PPL u zásilek do 30 kg, při překročení této hrnice u hmotnosti zásilky pak využíváme přepravní službu TopTrans.

 2. Předplatbou: Pokud si zvolíte tento způsob platby, po vytvoření objednávky Vám v pracovní dny od 9 - 17hod pošleme pokyny k platbě, pokud potřebujete tzv. "proforma fakturu" - většinou firmy, napište nám a vystavíme a elektronicky zašleme. Po jejím zaplacení a připsání peněz na náš účet bude zboží zasláno na Vaší adresu. Výhodou tohoto způsobu platby je, že odpadá poplatek za dobírku v hodnotě 45 Kč. 

 3. Platbou v hotovosti: Jestliže jste si jako způsob dopravy zadali osobní vyzvednutí zboží na pobočce, je možno za zboží zaplatit pouze v hotovosti. V tomto případě samozřejmě doprava nebo doběrečné nejsou účtovány. 

 4. Platební kartou on-line: Tuto možnost zákazník má formou ČSOB platební brány ve volbě přepravy.

Dopravné

Cenu dopravy v rámci České republiky najdete níže v tabulce.

V případě zákazníků ze Slovenské republiky zasíláme zboží s hmotností nižší než 30 kg a standardních rozměrů prostřednictvím přepravní služby DPD nebo PPL za jednotnou cenu 200 Kč . Zboží nad 30 kg a větších rozměrů (např. televizory s úhlopříčkou 47" a více) pak prostřednictvím firmy Toptrans, kde je cena určena individuálně na základě velikosti přepravovaného zásilky. Doprava do ostatních zemí je pak řešena individuálně; v tomto případě nás kontaktujte telefonicky na číslo +420 469 811 000 nebo e-mailem na info@bohemiapc.cz

Způsob platby   Typ dopravy         Druh zásilky   Hodnota zásilky   Cena dopravy + doběrečného  
Hotově Osobně na pobočce   Bez omezení Bez omezení ZDARMA
Hotově Osobně na výdejním místě PPL   Balík do 20 kg   2999 Kč a méně 135 Kč
Hotově Osobně na výdejním místě PPL   Balík do 20 kg   3000 Kč a více 50 Kč
         
Předplatba Česká pošta do ruky Balík do 30 kg   5999 Kč a méně 190 Kč
Předplatba Česká pošta do ruky Balík do 30 kg   6000 Kč a více 190 Kč
Předplatba Česká pošta na pobočku ( poštu ) Balík do 30 kg   5999 Kč a méně 190 Kč
Předplatba Česká pošta na pobočku ( poštu ) Balík do 30 kg   6000 Kč a více 190 Kč
Předplatba PPL Balík do 30 kg   2999 Kč a méně 99 Kč            
Předplatba PPL Balík do 30 kg   3000 Kč a více ZDARMA        
         
Dobírka Česká pošta do ruky Balík do 30 kg   5999 Kč a méně 235 Kč  
Dobírka Česká pošta do ruky Balík do 30 kg   6000 Kč a více 235 Kč  
Dobírka Česká pošta na pobočku ( poštu ) Balík do 30 kg   5999 Kč a méně 235 Kč  
Dobírka Česká pošta na pobočku ( poštu ) Balík do 30 kg   6000 Kč a více 235 Kč    
Dobírka PPL Balík do 30 kg   2999 Kč a méně 144 Kč  
Dobírka PPL Balík do 30 kg   3000 Kč a více    45Kč
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat