24" HTV Philips 24HFL3014 - EasySuite
Výrobce:Philips
Kód produktu:i54_2084230019
Part number:24HFL3014/12
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Parametry produktu
Převezměte kontrolu
Využívá systém CMND
*EasySuite
*CMND and Control: Snadná správa vašich televizorů
*Kompatibilní s funkcí MyChoice. Vestavěné řešení pay-to-view
*Buďte vidět. Uživatelské rozhraní televizoru označte svým logem
*Funkce Instant Initial USB Cloning. Rychlá konfigurace Pro televizorů
*Smíšená mapa kanálů kombinuje analogové a digitální kanály
*Automatické přehrávání přes USB. Hudba, filmy a další
* Funkce pro pohostinství
* Funkce pro nemocnice
Typ obrazovky: Televizor LED HD
Podsvícení: E-LED
Úhlopříčka [palce]: 24 palců / 60 cm
Rozlišení: 1366 x 768p
Jas [cd/m2]: 250
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178o (H) / 178o (V)
Výstupní výkon zvuku: 6 (2 x 3) W, 2,0, Směřující dolů
Vylepšení zvuku:
*Automatické vyrovnávání hlasitosti
*Dynamické basy
*Incredible Surround
*Dolby MS10
Konektory:
Konektory vzadu:
Anténa : IEC-75
HDMI1: ARC, HDMI 1.4
HDMI2: HDMI 1.4
Digitální výstup audio: Optický
Zvukový vstup DVI: Mini-jack
Vstup VGA: D-sub 15kolíkový
Konektor z boku:
Slot Common Interface: CI+ 1.3.2
Výstup pro sluchátka: Mini-jack
USB1: USB 2.0
Formáty pro přehrávání audia: MP3,AAC,WAV,WMA (v2 až v9.2)
Formáty pro přehrávání fotografií: BMP,JPG,PNG,GIF
Tunery: DVB-T/T2/C, HEVC FHD (až 1080p60)
Montáž na zeď: VESA: M4, 75 x 75 mm
Teletext: ano
Elektronický programový průvodce (EPG): ano
Napájení: 220–240 V stř.; 50–60 Hz
Spotřeba [W]:
Spotřeba dle energetického štítku EU: 18 W
Průměrná roční spotřeba: 27 kWh
Spotřeba energie v pohotovostním režimu: < 0,3 W
Třída energetické náročnosti: A+
Funkce úspory energie: Režim Eco, Automatický vypínač
Barva: Černá
Rozměry :
Šířka přístroje: 560 mm
Výška přístroje:336 mm
Hloubka přístroje:35/45 mm
Šířka přístroje (s podstavcem): 560 mm
Výška přístroje (s podstavcem): 336 mm
Hloubka přístroje (s podstavcem): 124 mm
Hmotnost [kg]: 3,1 kg, (+ podstavec) 3,2 kg
Obsah balení (příslušenství):
*Baterie pro dálkový ovladač
*Dálkový ovladač
*Záruční list
*Napájecí kabel
*Stojan na nábytek
Záruka: 24 měs.
https://www.philips.cz/p-p/24HFL3014_12/profesionalni-televize/overview
Philips HFL3014
Převezměte kontrolu
Nízká spotřeba energie
Model:24HFL3014
Úhlopříčka přesná ("):24
Rozlišení (šxv):1366x768 (HD ready)
Počet pixelů na šířku:1366
Počet pixelů na výšku:768
LED podsvícení:Ano
Jas (cd/m2) - přesný:250
Konektor 15 Pin D-Sub:ano
Konektor HDMI:ano
Konektor USB:ano
DVB-T:Ano
DVB-T2:Ano
DVB-T2/ HEVC:Ano
Barva:Černá
VESA standard:ano
Rozměry (ŠxVxH mm):560 x 336 x 35/45
Hmotnost (kg):3,1
Montáž na stěnu:ano
Jiné:CMND
Model notebooku:24HFL3014
Výstup VGA:Ano
Konektor RJ45:Ne
Hmotnost přesná (kg):3,1
Úhlopříčka:do 30"
Třída energetické účinnosti:A+
Chytrá domácnost kompatibil:Ano
Obnovovací frekvence (Hz):60
Verze HDMI:Verze 1.4
DVB-C:Ano
Reproduktory - výkon:2 x 3W