Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Počítače, notebooky, příslušenství
  3. Síťové prvky
  4. Konvertory
  5. BAZAR - TP-Link MC210CS media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 1310nm, 20km) - rozbaleno

BAZAR - TP-Link MC210CS media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 1310nm, 20km) - rozbaleno

Sleva -119 Kč
BAZAR
BAZAR - TP-Link MC210CS media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 1310nm, 20km) - rozbaleno
Výrobce:TP-link
Kód produktu:i8_324157
Part number:MC210CS//BAZAR
EAN:324157
Záruka:60 Měsíc(ů)
Dostupnost:
poslední kus sklademZboží může být skladem. O počtu se informujte. Po případném objednání sdělíme termín dodání.
k odeslání: 1 ks
Původní cena:931 Kč
Sleva:-119 Kč
Cena s DPH:812 Kč
671.07 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží můžeme doručit do 25.07.2024Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:20 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:30. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
ks
Popis
Parametry produktu

BAZAR - TP-Link MC210CS - rozbaleno

Gigabitový Single-Mode media konvertor

    MC210CS je konvertor médií určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Konvertor médií MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX, je určen pro použití s jednovidovým (Single Mode, SM) optickým kabelem s konektorem typu SC. Konvertor médií MC210CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.

    Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-Link TL-MC1400, dále pak automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC210CS podporuje přenos dat pomocí jednovidového optického vlákna na vzdálenost až 20 km.

  • Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro FX a 10/100/1000 Mbit/s pro TX
  • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
  • Umožňuje automatickou konfiguraci vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km.

Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/mc210cs/

Technické specifikace 8
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Basic Function Auto-negotiation of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode
Extends fiber distance up to 20km
Ports 1× 1000M SC/UPC port
1× 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310nm
Network Media 1000BASE-LX Single-mode Fiber
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, Link/Act
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 1.8W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Package Contents • Media Converter MC210CS
• Power Adapter
• Installation Guide
Environment • Operating Temperature: 0°C~50°C (32°F~122°F)
• Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
• Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
• Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
.
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor dle typu:LAN/optika singlemode