  4. CyberPower BRICs Series II SOHO LCD UPS 1000VA/600W, German SCHUKO zásuvky
CyberPower BRICs Series II SOHO LCD UPS 1000VA/600W, German SCHUKO zásuvky
Kód produktu:i8_295451
Part number:BR1000ELCD
EAN:4712856271157
Záruka:24 Měsíc(ů)
Parametry produktu
Model BR1000ELCD
Topologie Line-Interaktivní
Kapacita (VA) 1000VA
Kapacita (Watt) 600W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ne
Vstup
Rozsah vstupního napětí 165 ~ 290Vac
Rozsah vstupní frekvence 50 ± 5
60 ± 5
Jmenovitý vstupní proud 4.55A
Vstupní zásuvka Schuko
Regulace napětí (AVR) Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí 230 ± 10%
60 ± 5
Výstupní frekvence Simulovaný sinusový průběh
Počet zásuvek 8
Typ zásuvek (8) France - (4) UPS+Surge (4) Surge Only
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 125J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ano - ne za provozu
Typ baterie (Počet) 12V / 9AH (1)