  4. EUROCASE měnič napětí DY-1000-12, AC/DC 12V/230V, 1000W
EUROCASE měnič napětí DY-1000-12, AC/DC 12V/230V, 1000W
Výrobce:Eurocase
Kód produktu:i8_1036553
Part number:DY-1000-12
EAN:8592522047974
Záruka:24 Měsíc(ů)
Dostupnost:
k odeslání: 2 ks
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
ks
Popis
http://partis.cz/index.php?gid=2856
Měnič napětí konvertuje vstupní stejnosměrné napětí DC 12V (nebo DC 24V dle modelu) na výstupní střídavé napětí AC 230V / 50Hz. Lze jej použít pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení. Např. nabíječky pro mobilní telefony nebo notebooky, počítače, osvětlení, televizní přijímače, elektrické nářadí, atd. pokud příkon těchto spotřebičů bude v rozsahu výkonu měniče napětí. Vstup měniče je chráněn proti přepětí i podpětí (zamezuje např nadměrnému vybití napájecí baterie). Pro chlazení elektroniky měniče je osazen ventilátor (dle modelu). Elektronika měniče má vestavěnou tepelnou ochranu. Napájení vstupu měniče je řešeno svorkami, kabely jsou součástí balení. Výstup 230V je řešen standardní zásuvkou
Vstupní napětí 12V DC
Jmenovitý výkon 1000W
Výstup USB 5V NE
Účinnost >89%
Průběh výstupního napětí modifikovaný sinus
Rozsah vstupního napětí 10 - 15V (20 - 32V) / svorkovnice
Výstupní napětí 230V AC / 50Hz / zásuvka typE 2ks
Kabely 75 cm, samostatné, šroub M8
Hmotnost výrobku 1800 g
Rozměry (DxŠxV) 220x160x75 mm