Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver

Sleva -2 012 Kč
Doprodej
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver
Kód produktu:i8_460068
Part number:J4858C
EAN:883585267804
Záruka:99 Doživotní
Dostupnost:
na dotaz Zboží může být skladem. O počtu se informujte. Po případném objednání sdělíme termín dodání.
Původní cena:6 968 Kč
Sleva:-2 012 Kč
Cena s DPH:4 956 Kč
4 095.87 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží doručíme do neznámý datum.Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:20 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:30. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
Porovnat
ks
Popis
Parametry produktu

An SFP format gigabit transceiver with LC connectors using SX technology. DATASHEET

A small form factor pluggable (SFP) gigabit SX transceiver that provides a full-duplex gigabit solution up to 550 meters on multimode fiber.


Technical Information













Application/Usage Data Networking



Interfaces/Ports















Interfaces/Ports 1 x 1000Base-SX
Interfaces/Ports Details 1 x LC 1000Base-SX



Media & Performance















Connectivity Media 62.5/125 µm Multi-mode Fiber
50/125 µm Single-mode Fiber
Data Transfer Rate 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex



Physical Characteristics














Dimensions 0.49" Height x 0.54" Width x 2.24" Depth
Weight (Approximate) 0.71 oz


.
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Zpracování dat
Schovat