Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Routery, wifi, IP, rozvaděče
  3. Příslušenství k rozvaděčům
  4. Čelo optické vany 12xSC simplex pro OPVANA1UN-BLACK

Čelo optické vany 12xSC simplex pro OPVANA1UN-BLACK

Čelo optické vany 12xSC simplex pro OPVANA1UN-BLACK
Výrobce:OEM
Kód produktu:i8_1030911
Part number:OPC-12SCSBK
EAN:725765541956
Záruka:24 Měsíc(ů)
Dostupnost:
skladem k odeslání Zboží je na centrálním skladu dodavatele, připraveno ihned k expedici v případě objednávky do 16:30
k odeslání: 4 ks
Cena s DPH:103 Kč
85.12 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží můžeme doručit do 20.06.2024Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:20 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:30. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
ks
Popis
Parametry produktu

Čelo optické vany 12xSC simplex pro OPVANA1UN-BLACK

Spojky:

  • SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071 (PN: SC/SC SPX-SM)
  • SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712 (PN: SC/SC SPX-MM)
  • LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081 (PN: LC/LC DPX-SM)
  • LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080 (PN: LC/LC DPX-MM)
  • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033 (PN: ZASLOPTSC)
.
Typ příslušenství:Optické vany, rozvaděče