Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Počítače, notebooky, příslušenství
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k rozvaděčům
  5. Optická vana výsuvná 2U, 48x SC duplex, kompatibilní s kazety Optronics, černá

Optická vana výsuvná 2U, 48x SC duplex, kompatibilní s kazety Optronics, černá

Sleva -141 Kč
Novinka
Optická vana výsuvná 2U, 48x SC duplex, kompatibilní s kazety Optronics, černá
Výrobce:Lexi-NET
Kód produktu:i8_1030943
Part number:OPVANALE48SCD
EAN:1030943
Záruka:24 Měsíc(ů)
Dostupnost:
Ihned k odeslání Zboží je na centrálním skladu dodavatele, připraveno ihned k expedici v případě objednávky do 16:30
k odeslání: 2 ks
Původní cena:956 Kč
Sleva:-141 Kč
Cena s DPH:815 Kč
673.55 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží doručíme do 22.10.2019Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:20 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:30. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
Porovnat
ks
Popis
Parametry produktu
Optická vana výsuvná 2U, 48x SC duplex, kompatibilní s kazety Optronics, černá

  • Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm

  • Vypalovaný černý matný krupičkový lak

  • Úchyty na tahové prvky 2ks

  • Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový

  • pevné čelo 48 číslovaných pozic pro 48 x SC Duplex

  • Sada samořezných šroubků na uchycení spojek

  • 2x průchodka PG 13.5, stahovací pásky

  • 1x montážní sada M6 (4xšroubek, 4x podložka,4xmatička)

  • gumová průchodka

  • sada stahovacích pásků


  • vanu je možné vybavit až čtyřmi kazety Optronics (PN: OPT-SPT01) , kapacita každé kazety je 24 svárů tj. může být uloženo celkem max. 92 vláken


Spojky:

  • SC/SC single-mode duplex - najdete pod kódem 10101068 (PN: SC/SC DPX-SM)

  • SC/SC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1045714 (PN: SC/SC DPX-MM)

  • záslepka SC duplex - najdete pod kódem 1030908 (PN: ZASLOPTSC-D)

.
Typ příslušenství:Optické vany, rozvaděče
Zpracování dat
Schovat