Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Disková pole, NAS

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 6469 produktů
Stav
Výrobce

Epson prodloužení záruky 4 r. pro ET-M2170, OS

-43 Kč
Sleva -43 Kč
4 249 Kč4 292 Kč bez DPH
na dotaz
4 249 Kč4 292 Kč bez DPH
Porovnat

Epson prodloužení záruky 4 r. pro ET-M2170, RTB

-36 Kč
Sleva -36 Kč
3 541 Kč3 577 Kč bez DPH
na dotaz
3 541 Kč3 577 Kč bez DPH
Porovnat

Epson prodloužení záruky 5r. pro ET-M2720/2726,RTB

-64 Kč
Sleva -64 Kč
6 374 Kč6 438 Kč bez DPH
na dotaz
6 374 Kč6 438 Kč bez DPH
Porovnat

MikroTik Q+BC0003-S+ 40 Gbps QSFP+ 4x10G SFP+ (3m)

-115 Kč
Sleva -115 Kč
1 338 Kč1 453 Kč bez DPH
na dotaz
1 338 Kč1 453 Kč bez DPH
Porovnat
QSFP 40G příslušenství ke Cloud Router Switchům umožňující využití jejich plného výkonového potenciálu.Q+BC0003-S+ umožňuje propojení aktivního prvku disponujícího QSFP+ portem s až čtyřmi prvky osaze

Epson prodl. zár.4 r. pro EH-TW9400/9400W,RTB

-72 Kč
Sleva -72 Kč
7 082 Kč7 154 Kč bez DPH
na dotaz
7 082 Kč7 154 Kč bez DPH
Porovnat

Epson prodl. zár.4 r. pro EH-TW7000,RTB

-48 Kč
Sleva -48 Kč
4 722 Kč4 770 Kč bez DPH
na dotaz
4 722 Kč4 770 Kč bez DPH
Porovnat

Mikrokabel k zafouknutí, 12vl., 50/125 OM2 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm

-1 Kč
Sleva -1 Kč
27 Kč28 Kč bez DPH
na dotaz
27 Kč28 Kč bez DPH
Porovnat
Optický kabel vhodný pro venkovní použití k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE, PE. Optické vlákno je vedené v gelem plněné trubičce o průměru 2mm. Rozsah provozní teploty -30°C až +70°C. Život

Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 MM 7m OM3

-52 Kč
Sleva -52 Kč
307 Kč359 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
307 Kč359 Kč bez DPH
Porovnat
OPTIX SC-SC Optický patch cord, LSZH Plášť (LS0H)TECHNICKÉ PARAMETRY*Typ vlákna: 50/125 µm OM3*Délka kabelu: 7 m*Konektor 1: SC duplex*Konektor 2: SC duplex

ALIGATOR Datový kabel 2A mikro USB 2 m černý

265 Kč
Ihned k odeslání
265 Kč
Porovnat
"Datový a nabíjecí MicroUSB kabel ALIGATOR:- Vysoce kvalitní konektory- Vysoká rychlost přenosu dat- Možnost rychlého nabíjení 2A- Délka: 2m- Barva: černá"

Lenovo USB-C to DisplayPort Adapter

433 Kč
Ihned k odeslání
433 Kč
Porovnat
Adaptér Lenovo USB-C na DisplayPort připojuje notebooky s podporou USB-C k displejům s podporou technologie DisplayPort, jako jsou monitory a projektory. Podporuje vysoké rozlišení a prvotřídní zvuk.

Optický patchkabel duplex SC/APC-SC 9/125um SM 1m, OS2, G657A

203 Kč
na dotaz
203 Kč
Porovnat
Optický patchkabel duplex SC/APC-SC 9/125um SM 1m, OS2, G657A.TECHNICKÉ PARAMETRY*Typ vlákna: SM, 9/125, OS2 G.657A*Plášť: FR-LSZH*Prostředí: Univerzální*Délka: 1 m

MikroTik Flex-guide (RPSMA na RPSMA kabel 500mm) ACRPSMA

262 Kč
na dotaz
262 Kč
Porovnat
Popis produktuRF kabel s velmi nízkou ztrátou zisku a velkou flexibilitou s délkou 50cm a konektory RSMA male. Kabel je vhodný jak pro vnitřní tak i venkovní použití - ideální pro MikroTik BaseBox a d
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat