Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Síťové kabely (Optické patch kabely)

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 378 produktů
Stav
Výrobce

4vlakno 50/125---ST ST konektory 180m

-996 Kč
Sleva -996 Kč
6 891 Kč7 887 Kč bez DPH
na dotaz
6 891 Kč7 887 Kč bez DPH
Porovnat
všechny vlákna ST konektory

E2000 - LC optický patch cord 50/125 20m, OM2

-162 Kč
Sleva -162 Kč
1 320 Kč1 482 Kč bez DPH
na dotaz
1 320 Kč1 482 Kč bez DPH
Porovnat
E2000/PC - LC optický patch cord 09/125 20m G657A

FO duplexní SC/APC-SC/APC 9/125um SM 1m, OS2

229 Kč
na dotaz
229 Kč
Porovnat
Délka: 1 mRozhraní:*1. Konektor: SC/APC Male*2. Konektor: SC/APC MaleZáruka: 24 měsíců

FO patch cord duplex armovaný 50/125 SC-SC 110m, OS2

-557 Kč
Sleva -557 Kč
4 271 Kč4 828 Kč bez DPH
na dotaz
4 271 Kč4 828 Kč bez DPH
Porovnat
FO patch cord duplex armovaný 50/125 SC-SC 110m

FO patch kabel duplexní, LC-SC/APC 9/125um SM, 10m, OS2

-36 Kč
Sleva -36 Kč
409 Kč445 Kč bez DPH
na dotaz
409 Kč445 Kč bez DPH
Porovnat
FO patch kabel duplexní, LC-SC/APC 9/125um SM, 10m

FO patch kabel heavy duplex LC-LC,50/125um MM,130m, OM2

-414 Kč
Sleva -414 Kč
3 811 Kč4 225 Kč bez DPH
na dotaz
3 811 Kč4 225 Kč bez DPH
Porovnat
Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 130m, heavy (zesílený plášť ) duplex, 2x4,1mm

FO patchkab. duplex MTRJ-MTRJ 62,5/125um MM,1m, OM1

-33 Kč
Sleva -33 Kč
271 Kč304 Kč bez DPH
na dotaz
271 Kč304 Kč bez DPH
Porovnat
FO patchkab. duplex MTRJ-MTRJ 62,5/125um MM,1m

FO patchkabel SIMPLEX SC-SC, 50/125um MM, 50m, OM2

-71 Kč
Sleva -71 Kč
576 Kč647 Kč bez DPH
na dotaz
576 Kč647 Kč bez DPH
Porovnat
Optický patchkabel simplex SC-SC, 50/125um MM,50 m

FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 20m, OS2

-27 Kč
Sleva -27 Kč
302 Kč329 Kč bez DPH
na dotaz
302 Kč329 Kč bez DPH
Porovnat
Vlastnosti* Délka kabelu: 20mTyp konektorů* Konektor 1: SC/ APC* Konektor 2: SC/ APCZáruka: 24 měsíců

FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2

189 Kč
na dotaz
189 Kč
Porovnat
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 3m Simplex*simplex, tj. jedno vlákno, na každém konci jeden konektorsingle modedélka 3mkonektory SC, broušení APCoptický patch kabel

FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 5m, OS2

-27 Kč
Sleva -27 Kč
293 Kč320 Kč bez DPH
na dotaz
293 Kč320 Kč bez DPH
Porovnat
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 5m Simplex*simplex, tj. jedno vlákno, na každém konci jeden konektor*single mode*délka 5m*konektory SC*broušení APC

FO patchkabel simplexní SC/APC - SC 9/125 SM 1m, OS2

123 Kč
na dotaz
123 Kč
Porovnat
Vlastnosti* Délka kabelu: 1mTyp konektorů* Konektor 1: SC/APC Male* Konektor 2: SC MaleZáruka: 24 měsíců
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat