Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Repotec

Repotec

 

Kvalita s logem ASUS

Na veškerých sestavách BOHEMIAPC spolupracujeme výhradně s jedničkou na trhu ve výrobě PC komponent. Produkty společnosti ASUS jsou symbolem výkonu, který je zejména u herního PC životně důležitý.

Ročně již od roku 2008 expedujeme více jak 1000+ sestav pod vlasní značkou a to i na přání zákazníků. Vše v maximální kvalitě ke spokojenosti zákazníka. Od roku 2010 jsou naše sestavy pouze na komponentech od jedničky na světovém trhu firmy ASUS. To zaručuje 100% stabilitu.

Počítačové sestavy s nejnovějšími procesory nakoupíte jen u nás o několik tisíc levněji než v kamenném či jiném internetovém obchodě! PC zasíláme na dobírku přepravní službou po celé ČR. Dodání i v odpoledních hodinách. Možnost hrazení splátkami HOME CREDIT.

PC sestavy jsou ideálním řešením pro stále početné skupiny uživatelů. Oproti notebookům nabízí mnoho výhod. Nejpodstatnějším je výkon, kdy PC sestavy jsou výrazně výkonnější než notebooky. Dalším plusem je možnost vylepšování počítače, větší výběr komponent a lepší chlazení. Při výběru PC sestavy musíte vědět na jakou činnost jej pořizujete. BOHEMIA COMPUTERS  nabízí následující modelové řady počítačů: herní, domácí a kancelářské.

BOHEMIA COMPUTERS nabízí vlastní PC sestavy pod značkou BOHEMIAPC. Můžete si být jisti, že vybíráme pouze značkové a prověřené komponenty. Počítače jsou odhlučněny a maximálně vyladěny. Každý počítač je důkladně testován. Počítače BOHEMIA COMPUTERS jsou jasnou volbou pro každého počítačového nadčence!

 !!! Rádi Vám sestavíme počítač na přání. Stačí si vybrat komponenty a vložit je do košíku. Do poznámky uveďte, že máte zájem o sestavení počítače. Podle dostupnosti komponent je sestava připravena cca do 3 dnů od podání objednávky !!!

Počet produktů na stránku
Vašemu výběru odpovídá 16 produktů

Repotec Ethernet over VDSL2 konvertor, RP-VC102E, 2xRJ45, 2xRJ11(VDSL2+telefon)

-786 Kč
Sleva -786 Kč
Ihned k odeslání
2 132 Kč2 918 Kč bez DPH
Porovnat
REPOTEC RP-VC102E - Ethernet over VDSL2 Converter Hlavní výhody snadné propojení 2 ethernet sítí pomocí telefonního kabelu vyhovuje standardu ITU-T G.993.1, G.993.2 VDSL/VDSL2 a SG15Q4 DMT poskytuj

Repotec Gigabit PoE Splitter 5/9/12/18V, kompatib. 802.3at/af

-423 Kč
Sleva -423 Kč
Ihned k odeslání
694 Kč1 117 Kč bez DPH
Porovnat
1-port PoE Gigabit Splitter - regulace výstupního napětí na 5 / 9 / 12 / 18V Jednoduchá cesta k napájení koncových zařízení bez PoE portu na nepřístupných místech Podpora Gigabit Ethernetu Vhodné k

Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, 4x SFP, bez ventilátoru, 19", management

-2 224 Kč
Sleva -2 224 Kč
Ihned k odeslání
3 864 Kč6 088 Kč bez DPH
Porovnat
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, 4x SFP, Fanless, 19", management SNMP/WEB Spravovatelný switch bez ventilátorů* 24x 10/100/1000 Base-T RJ45, 4x SFP 1000Mbps, DB9 console port Full/Half-Duplex

Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, bez ventilátoru, 19", kov

-1 316 Kč
Sleva -1 316 Kč
Ihned k odeslání
2 185 Kč3 501 Kč bez DPH
Porovnat
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, Fanless, 19",kov ** model vez ventilátorů - vhodný i do kanceláří ** Full/Half-Duplex na každém portu při 10/100Mbps (full duplex pro 1000BaseT) Podpora TP inte

Repotec Multimode konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (ST)

-336 Kč
Sleva -336 Kč
Ihned k odeslání
934 Kč1 270 Kč bez DPH
Porovnat
REPOTEC Fast Ethernet přepínač (konvertor) z metaliky na optiku RP-110TMT Fast Ethernet přepínač 1x10/100Base-TX na 1x 100Base-FX (ST) Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FL Konektory :

Repotec průmyslový switch 8x10/100+2xGE/SFP, DIN, IP30, -10 až +60°C, kov, černý

-1 594 Kč
Akce
Sleva -1 594 Kč
Ihned k odeslání
2 212 Kč3 806 Kč bez DPH
Porovnat
Průmyslový switch 8x10/100 + 2x 1000BaseT/ SFP slot, vhodné na DIN lištu, IP30 náhrada za RP-ISF800 Provedení kovové, krytí IP30 8portů 10/100Mbps + 2x1000BaseT/SFP sdílený slot pro optiku Podpora

Repotec RP-WRE300 WiFi N Range Extender + 1x 100Mbit LAN

-172 Kč
Akce
Sleva -172 Kč
Ihned k odeslání
388 Kč560 Kč bez DPH
Porovnat
RP-WRE300 WiFi Range Extender je navržen pro rozšíření stávajícího pokrytí WiFi singálem a eliminací míst bez pokrytí. S 300Mbps N rychlostí, WPS tlačítky, kompaktní velikostí a plug-in provedením je

Repotec Single Gigabit PoE+ Injector, max. 30W

-616 Kč
Akce
Sleva -616 Kč
Ihned k odeslání
654 Kč1 270 Kč bez DPH
Porovnat
1-port Gigabit PoE+ Injector RP-PEG048I Injektor pro napájení vzdalených zařízení standardu 802.3at a 802.3af Podpora 10/100/1000Base-T Ethernetu Automatická detekce a ochrana nestandardních ethern

Repotec Single PoE Injector 48V/0,4A

-280 Kč
Sleva -280 Kč
Ihned k odeslání
407 Kč687 Kč bez DPH
Porovnat
1-port PoE Injector Injektor pro napájení vzdalených zařízení standardu 802.3af Poskytuje 48 VDC a 0,4A přes ethernet kabel UTP/FTP Jednoduchá cesta k napájení koncových zařízení na nepřístupných mí

Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

-791 Kč
Sleva -791 Kč
Ihned k odeslání
1 493 Kč2 284 Kč bez DPH
Porovnat
VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTY Fast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base-FX (SC) Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FL Konektory : 2xSC (optika), 1x RJ45 (metalika) Při

Repotec Switch 16x10/100, 19", kov

-312 Kč
Sleva -312 Kč
Ihned k odeslání
678 Kč990 Kč bez DPH
Porovnat
Switch 16x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení 19" k montáži do rozvaděče - Podpora Full-duplex provozu - Filtering/Forwarding rychlost: 10Mbps : 14880pps /14880pps

Repotec Switch 16x10/100, desktop, kov

-321 Kč
Sleva -321 Kč
Ihned k odeslání
620 Kč941 Kč bez DPH
Porovnat
Switch 16x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, kovové provedení - Podpora Full-duplex provozu - Filtering/Forwarding rychlost: 10Mbps : 14880pps /14880pps 100Mbps: 148800pps /148800pps -