Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
775 964 475Po-Pa: 8:00 - 17:00
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Repotec

Repotec

 

Kvalita s logem ASUS

Na veškerých sestavách BOHEMIAPC spolupracujeme výhradně s jedničkou na trhu ve výrobě PC komponent. Produkty společnosti ASUS jsou symbolem výkonu, který je zejména u herního PC životně důležitý.

Ročně již od roku 2008 expedujeme více jak 1000+ sestav pod vlasní značkou a to i na přání zákazníků. Vše v maximální kvalitě ke spokojenosti zákazníka. Od roku 2010 jsou naše sestavy pouze na komponentech od jedničky na světovém trhu firmy ASUS. To zaručuje 100% stabilitu.

Počítačové sestavy s nejnovějšími procesory nakoupíte jen u nás o několik tisíc levněji než v kamenném či jiném internetovém obchodě! PC zasíláme na dobírku přepravní službou po celé ČR. Dodání i v odpoledních hodinách. Možnost hrazení splátkami HOME CREDIT.

PC sestavy jsou ideálním řešením pro stále početné skupiny uživatelů. Oproti notebookům nabízí mnoho výhod. Nejpodstatnějším je výkon, kdy PC sestavy jsou výrazně výkonnější než notebooky. Dalším plusem je možnost vylepšování počítače, větší výběr komponent a lepší chlazení. Při výběru PC sestavy musíte vědět na jakou činnost jej pořizujete. BOHEMIA COMPUTERS  nabízí následující modelové řady počítačů: herní, domácí a kancelářské.

BOHEMIA COMPUTERS nabízí vlastní PC sestavy pod značkou BOHEMIAPC. Můžete si být jisti, že vybíráme pouze značkové a prověřené komponenty. Počítače jsou odhlučněny a maximálně vyladěny. Každý počítač je důkladně testován. Počítače BOHEMIA COMPUTERS jsou jasnou volbou pro každého počítačového nadčence!

 !!! Rádi Vám sestavíme počítač na přání. Stačí si vybrat komponenty a vložit je do košíku. Do poznámky uveďte, že máte zájem o sestavení počítače. Podle dostupnosti komponent je sestava připravena cca do 3 dnů od podání objednávky !!!

Počet produktů na stránku
Vašemu výběru odpovídá 15 produktů

Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, bez ventilátoru, 19", kov

-1 375 Kč
Sleva -1 375 Kč
Ihned k odeslání
2 283 Kč3 658 Kč bez DPH
Porovnat
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, Fanless, 19",kov ** model vez ventilátorů - vhodný i do kanceláří ** Full/Half-Duplex na každém portu při 10/100Mbps (full duplex pro 1000BaseT) Podpora TP inte

Repotec MiniGBIC SFP modul 1000Base-LX,10km (SM, LC)

-330 Kč
Sleva -330 Kč
Ihned k odeslání
600 Kč930 Kč bez DPH
Porovnat
REPOTEC SFP Module 10Km/ 1310nm, 1.25Gbps, 3.3V, Diagnostic Monitoring Modul má Diagnostic Monitoring SFF8472 Vhodné pro optické singlemode kabely 9/125 - dosah 10km/1310nm V souladu se standardem IE

Repotec Multimode konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (ST)

-351 Kč
Sleva -351 Kč
Ihned k odeslání
976 Kč1 327 Kč bez DPH
Porovnat
REPOTEC Fast Ethernet přepínač (konvertor) z metaliky na optiku RP-110TMT Fast Ethernet přepínač 1x10/100Base-TX na 1x 100Base-FX (ST) Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FL Konektory :

Repotec Print Server(10/100Mbps,1xparallel,1xRJ45 10/100)

-334 Kč
Sleva -334 Kč
Ihned k odeslání
781 Kč1 115 Kč bez DPH
Porovnat
Atraktivní 1-portový print server (10/100 Base-Tx port), RoHS comliant Síťový interface: 1x zásuvka RJ-45 (10/100 Base-Tx) CPU: High-performance RISC-cored SoC processor Winbond ARM7-based W90N740 In

Repotec průmyslový switch 8x10/100+2xGE/SFP, DIN, IP30, -10 až +60°C, kov, černý

-1 666 Kč
Akce
Sleva -1 666 Kč
Ihned k odeslání
2 311 Kč3 977 Kč bez DPH
Porovnat
Průmyslový switch 8x10/100 + 2x 1000BaseT/ SFP slot, vhodné na DIN lištu, IP30 náhrada za RP-ISF800 Provedení kovové, krytí IP30 8portů 10/100Mbps + 2x1000BaseT/SFP sdílený slot pro optiku Podpora

Repotec Router, 4xLAN, 1xWAN

-304 Kč
Doprodej
Sleva -304 Kč
Ihned k odeslání
281 Kč585 Kč bez DPH
Porovnat
Repotec Router RP-IP2105 Na čelní straně routeru naleznete 1x WAN port 10/100Mbps MDI/MDIX pro připojení DSL nebo kabelového modemu a 4x LAN switch 10/100Mbps MDI/MDIX auto- Snadná konfigurace a man

Repotec RP-WRE300 WiFi N Range Extender + 1x 100Mbit LAN

-180 Kč
Akce
Sleva -180 Kč
Ihned k odeslání
405 Kč585 Kč bez DPH
Porovnat
RP-WRE300 WiFi Range Extender je navržen pro rozšíření stávajícího pokrytí WiFi singálem a eliminací míst bez pokrytí. S 300Mbps N rychlostí, WPS tlačítky, kompaktní velikostí a plug-in provedením je

Repotec Single PoE Injector 48V/0,4A

-293 Kč
Sleva -293 Kč
Ihned k odeslání
424 Kč717 Kč bez DPH
Porovnat
1-port PoE Injector Injektor pro napájení vzdalených zařízení standardu 802.3af Poskytuje 48 VDC a 0,4A přes ethernet kabel UTP/FTP Jednoduchá cesta k napájení koncových zařízení na nepřístupných mí

Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

-827 Kč
Sleva -827 Kč
Ihned k odeslání
1 560 Kč2 387 Kč bez DPH
Porovnat
VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTY Fast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base-FX (SC) Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FL Konektory : 2xSC (optika), 1x RJ45 (metalika) Při

Repotec Smart Konvertor 1000BASE-T/miniGBIC (neosazený)

-700 Kč
Akce
Sleva -700 Kč
Ihned k odeslání
892 Kč1 592 Kč bez DPH
Porovnat
1000BASE-T to mini-GBIC Gigabit Smart Konvertor Chassi Univerzální řešení převodníku. Teprve vložením optického SFP modulu rozhodnete, zda bude konvertor pro multi nebo singlemodovou optiku s přenoso

Repotec Switch 5x10/100, desktop, kov

-214 Kč
Sleva -214 Kč
Ihned k odeslání
233 Kč447 Kč bez DPH
Porovnat
Switch 5x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, kovové provedení, možná montáž na zeď - Podpora Full-duplex provozu - LED diody pro diagnostiku provozu - Externí napájení adaptérem - Záruk

Repotec Switch 5x10/100, desktop, plast

-189 Kč
Sleva -189 Kč
Ihned k odeslání
211 Kč400 Kč bez DPH
Porovnat
Switch 5x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, plastové provedení, bez možnosti montáže na zeď - Podpora Full-duplex provozu - Automatická detekce kříženého kabelu Auto MDI-X - LED diody
Hodnocení obchodu na Zboží.cz