  4. Uniview IPC2122LB-ADF28KM-H, 2Mpix IP kamera, bullet, Objektiv 2,8mm (112,9°), IR 30m, WDR120dB, UMD
Uniview IPC2122LB-ADF28KM-H, 2Mpix IP kamera, bullet, Objektiv 2,8mm (112,9°), IR 30m, WDR120dB, UMD
Výrobce:Uniview
Kód produktu:i54_5191000104
Part number:IPC2122LB-ADF28KM-H
EAN:6937096317986
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Parametry produktu
Klíčové vlastnosti
* Rozlišení 1920x1080 (2Mpix)
* Až 30 snímků za sekundu
* Obrazový senzor 1/2.7"
* Citlivost 0,01 lux v barvě
* Kompresní formát H.265
* Objektiv 2,8mm (112,9°)
* Podpora PoE
* Vestavěný mikrofon
* IR přísvit do 30m (850nm)
* UMD (UltraMotionDetection) - rozpoznání osoby/vozidla, eliminace falešných alarmů
* Analytické funkce: překročení čáry, narušení oblasti (na základě HBD)
* WDR 120dB
* Slot pro MicroSDXC kartu
* 2D/3D DNR (Digitální redukce šumu)
* Koridorový formát 9:16
* Přepěťová ochrana 4kV
* Provozní teplota -30°C až 60°C
* Maximální spotřeba 7W