  4. Uniview IPC2122LB-AF40WK-G, 2Mpix IP kamera, bullet, objektiv 4,0 mm (83,7°), IR 30m, dWDR, Wi-Fi
Uniview IPC2122LB-AF40WK-G, 2Mpix IP kamera, bullet, objektiv 4,0 mm (83,7°), IR 30m, dWDR, Wi-Fi
Výrobce:Uniview
Kód produktu:i54_5191000002
Part number:IPC2122LB-AF40WK-G
EAN:6970333409396
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Parametry produktu
Klíčové vlastnosti
* Rozlišení 1920x1080 (FullHD)
* Až 30 snímků za sekundu
* Kompresní formát H.265
* Objektiv 4,0 mm (83,7°)
* Napájení DC12V
* Vestavěný mikrofon
* IR přísvit do 30m
* Digitální dWDR
* WiFi připojení
* ROI (Region of Interest)
* 3DNR (3D digitální redukce šumu)
* Human Body Detection I (detekce lidského těla)
* Slot pro MicroSDXC kartu (max 128 GB)
* Venkovní krytí IP67
* Přepěťová ochrana 4kV
Mikrofon:Ano
Umístění kamery:Venkovní
Provedení kamery:Bullet
Typ snímače:CMOS
Typ objektivu:Fixní
Ohnisková vzdálenost objektivu:4.0 mm
Zorný úhel:83.7
Záznamové médium:MicroSD/SDHC/SDXC
Noční vidění (IR přísvit):15 a více
Detekce pohybu:Ano
Stupeň krytí:IP67
Napájení:Ze sítě 12V DC