  4. Uniview IPC2314LE-ADF28KM-WP, 4Mpix IP kamera, turret,objektiv 2,8 mm (110,4°),bílá LED 30m, OwlView
Uniview IPC2314LE-ADF28KM-WP, 4Mpix IP kamera, turret,objektiv 2,8 mm (110,4°),bílá LED 30m, OwlView
Výrobce:Uniview
Kód produktu:i54_5191000125
Part number:IPC2314LE-ADF28KM-WP
EAN:6937096334228
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Parametry produktu
2688x1520 (4Mpix), až 25 sn./s, obrazový senzor 1/1.8", citlivost 0,0005lux v barvě, H.265, obj. 2,8mm ( 110,4°), PoE, Mikrofon, Bílý přísvit do 30m, UMD (UltraMotionDetection rozpozná osobu/vozidlo a eliminuje tak falešné alarmy), analytické funkce překročení čáry a narušení oblasti (na základě HBD pixelové analýzy), WDR 120dB, MicroSDXC slot (512GB max kapacita), 2D/3D DNR, koridor formát 9:16, přepěťová ochrana 4kV, provozní teplota -30°C ~ 60°C, spotřeba max. 2,8W, venkovní IP67, kovové provedení
Kameru IPC2124LE-ADF28KM-WP bychom Vám doporučili do aplikací typu rodinný dům, chata, malá firma, obchodní prostory, či všude tam, kde je menší výskyt osob ve střeženém čase a není potřeba využívat pokročilých videoanalytických funkcí. Kamera je v kovovém těle s krytím IP67, navíc je vybavena přepěťovou ochranou 4kV, je tedy vhodná i pro instalaci do venkovních prostor. Kameru je lze napájet 12 Vdc, ale doporučujeme využít napájení přes PoE (802.3af) a to buď přímo z PoE switche nebo NVR vybavených PoE switchem. Díky své nízké spotřebě Vás náklady na provoz kamery vyjdou na velice nízké finance.
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:
*25 snímků za sekundu při 2688x1520 (4 Mpix)
*Fixní objektiv 2.8 mm (110,4°)
*1/1,8" snímač, F1.0 světelnost objektivu, Wise-ISP - zajistí barevný obraz i v extrémně tmavé scéně
*30 m bílý přísvit
*Ultra Motion Detection - Člověk, 4-kolové vozidlo
*Integrovaný mikrofon
*IP67, 4kV přepěťová ochrana, -30 až 60°C