  4. Uniview IPC322LB-AF28WK-G, 2Mpix IP kamera, dome, objektiv 2,8 mm (101,1°), IR 30m, dWDR, Wi-Fi
Uniview IPC322LB-AF28WK-G, 2Mpix IP kamera, dome, objektiv 2,8 mm (101,1°), IR 30m, dWDR, Wi-Fi
Výrobce:Uniview
Kód produktu:i54_5191000003
Part number:IPC322LB-AF28WK-G
EAN:6970333409402
Klíčové vlastnosti
* Rozlišení 1920x1080 (FullHD)
* Až 30 snímků za sekundu
* Kompresní formát H.265
* Objektiv 2,8 mm (101,1°)
* Napájení DC12V
* Vestavěný mikrofon
* IR přísvit do 30m
* WiFi připojení
* ROI (Region of Interest)
* 3DNR (3D digitální redukce šumu)
* Human Body Detection I (detekce lidského těla)
* Slot pro MicroSDXC kartu (max 128 GB)
* Antivandalové provedení
* Venkovní krytí IP67
* Přepěťová ochrana 4kV
* 3-osý závěs objektivu, snadné nastavení téměř do jakékoliv polohy
Mikrofon:Ano
Umístění kamery:Venkovní
Provedení kamery:Dome
Typ snímače:CMOS
Typ objektivu:Fixní
Ohnisková vzdálenost objektivu:2.8 mm
Zorný úhel:101.1
Záznamové médium:MicroSD/SDHC/SDXC
Noční vidění (IR přísvit):15 a více
Vestavěný mikrofon:Ano
Detekce pohybu:Ano
Snímková frekvence (fps):30
Stupeň krytí:IP67
LAN:Ano
WiFi:Ano
Napájení:Ze sítě 12V DC