  4. Uniview IPC328LE-ADF40K-H, 8MPx dome 8MPx dome, 83.1°, Smart IR 30 m, analýza člověk/vozidlo
Uniview IPC328LE-ADF40K-H, 8MPx dome 8MPx dome, 83.1°, Smart IR 30 m, analýza člověk/vozidlo
Výrobce:Uniview
Kód produktu:i54_5191000171
Part number:IPC328LE-ADF40K-H
EAN:6937096336550
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Parametry produktu
Venkovní IP kamera, rozlišení 3840×2160 (8 Mpix), až 20 sn/s, H.265, obj. 4,0 mm (83.1°), PoE, IR 30m, Mic., WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo, Překročení čáry, Human Body Detection I, Micro SDXC, antivandal, venkovní (IP67), přepěťová ochrana 4kV
Klíčové vlastnosti:
*Venkovní trojosá IP kamera typu dome s technologií Easystar
*8MPx senzor pro videa s rozlišením 3840×2160 při 20 sn/s
*Fixní objektiv 4,0 mm (83.1°)
*Technologie True WDR 120dB zajistí ideální kontrast ve složitých světelných podmínkách
*Funkce 2D/3D DNR efektivně redukuje šum
*Formáty komprese Ultra 265 a H.265 ušetří místo v úložišti
*Smart IR přísvit s dosahem 30 m k ochraně majetku po celou noc
*Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo/jednostopé vozidlo
*Videoanalytické funkce založené na Human Body Detection I v podobě narušení zóny a překročení čáry
*Kryt s vysokou odolností proti vandalům (IK10) i vodě a prachu ( IP67)
*Podpora napájení přes Ethernet kabel (PoE)
*Slot pro až 512GB kartu microSD
*Integrace s produkty jiných výrobců díky standardu ONVIF
Uniview IPC328LE-ADF40K-H je venkovní trojosá dome kamera navržená pro spolehlivý dohled i v náročných světelných podmínkách. Technologie Easystar se stará o perfektní obraz v noční scéně, a díky 8MPx senzoru ( 3840×2160 @ 20 sn/s) zachytíte detailní záznam kdykoli během dne. Fixní objektiv 2,8 mm nabízí široký zorný úhel 98.7°, který zajistí pokrytí velkého prostoru bez nutnosti doplňkových kamer.
Výkonná redukce šumu a vysoký dynamický rozsah
Inteligentní videoanalýza s Ultra Motion Detection
Spolehlivá konstrukce pro profesionální nasazení
Masivní krytí IP67 odolá vodě i prachu, takže se kamera hodí do jakéhokoli prostředí. Podpora PoE navíc usnadňuje instalaci, protože k napájení i přenosu dat postačí jediný ethernetový kabel, nicméně stále můžete využívat napájení po dvoulince přes 12Vdc. Díky standardu ONVIF je kamera kompatibilní s širokou škálou bezpečnostních systémů a produktů jiných výrobců, což umožňuje snadnou integraci do stávajících řešení. Uniview IPC328LE-ADF40K-H je tak ideální volbou pro všestranný a profesionální dohled nad vaším majetkem.
Mikrofon:Ano
Umístění kamery:Venkovní + Vnitřní
Provedení kamery:Dome
Typ snímače:CMOS
Typ objektivu:Fixní
Ohnisková vzdálenost objektivu:4
Zorný úhel:83,1
Záznamové médium:MicroSD/SDHC/SDXC
Noční vidění (IR přísvit):15 a více
Detekce pohybu:Ano
Detekce zvuku:Ano
Audio vstup:Ne
Stupeň krytí:IP67
Správa přes App:iOS + Android
Napájení:Ze sítě 12V DC