  4. Uniview IPC3612LE-ADF28KC-DL, 2Mpix IP kamera, turret, objektiv 2,8 mm (106,7°), IR+bílý přísvit 30m
Uniview IPC3612LE-ADF28KC-DL, 2Mpix IP kamera, turret, objektiv 2,8 mm (106,7°), IR+bílý přísvit 30m
Výrobce:Uniview
Kód produktu:i54_5191000144
Part number:IPC3612LE-ADF28KC-DL
EAN:6937096331876
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Parametry produktu
Klíčové vlastnosti:
*Rozlišení: 1920x1080 (2Mpix), až 30 sn./s
*Obrazový senzor: 1/2.8"
*Citlivost: 0,003lux v barvě
*Komprese: H.265
*Objektiv: 2,8mm (106,7°)
*Napájení: PoE
*Integrovaný reproduktor a mikrofon
*Dual-Light: inteligentní přepínání mezi IR přísvitem (do 30m) a bílým LED světlem (do 30m)
*Analytické funkce: překročení čáry, narušení oblasti (na základě HBD)
*WDR: 120dB
*Podpora MicroSDXC
*2D/3D DNR (Digital Noise Reduction)
*Koridorový formát 9:16
*Přepěťová ochrana: 4kV
*Provozní teplota: -30°C ~ 60°C
*Maximální spotřeba: 8W