  4. Uniview IPC3614LE-ADF40KC-DL, 4Mpix IP kamera, turret, objektiv 4,0 mm (91,2°), IR+bílý přísvit 30m
Uniview IPC3614LE-ADF40KC-DL, 4Mpix IP kamera, turret, objektiv 4,0 mm (91,2°), IR+bílý přísvit 30m
Výrobce:Uniview
Kód produktu:i54_5191000149
Part number:IPC3614LE-ADF40KC-DL
EAN:6937096331937
Klíčové vlastnosti:
* Rozlišení: 2688x1520 / 2560x1440 (4Mpix), až 25 sn./s
* Obrazový senzor: 1/3"
* Citlivost: 0,003lux v barvě
* Komprese: H.265
* Objektiv: 4mm (91,2°)
* Napájení: PoE
* Integrovaný reproduktor a mikrofon
* Dual-Light: inteligentní přepínání mezi IR přísvitem (do 30m) a bílým LED světlem (do 30m)
* Funkce UMD (UltraMotionDetection): rozpozná osobu/vozidlo, eliminuje falešné alarmy
* Analytické funkce: překročení čáry, narušení oblasti (na základě HBD)
* WDR: 120dB
* Podpora MicroSDXC
* 2D/3D DNR (Digital Noise Reduction)
* Koridorový formát 9:16
* Přepěťová ochrana: 4kV
* Provozní teplota: -30°C ~ 60°C
* Maximální spotřeba: 8W