ASUS TUF/VG32AQA1A/31,5"/VA/QHD/170Hz/1ms/Black/3R
Výrobce:Asus
Kód produktu:i54_208860099706
Part number:90LM07L0-B02370
EAN:4711081907466
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Dostupnost:
k odeslání: 20 ks
Parametry produktu
Gaming Monitor – 31.5 inch WQHD (2560 x 1440), Overclock to 170Hz (above 144Hz), Extreme Low Motion Blur™, Freesync Premium™, 1ms (MPRT), Shadow Boost, HDR, DisplayWidget Lite
*Trace Free Technology
*GameVisual
*GamePlus
*HDCP 2.2
*Extreme Low Motion Blur
*VRR Technology: FreeSync™ Premium
*GameFast Input technology
*Shadow Boost
* DisplayWidget Lite
*Low Blue Light
*Multiple HDR Mode
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 31.5
Rozlišení: 2560 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.272 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 170 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 1 ms MPRT
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 16.7 M
Reproduktory: 2W x 2
Konektory:
*DisplayPort 1.2 x 1
*HDMI (v2.0) x 2
*Earphone Jack: Yes
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: <26 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: +20° ~ -5°
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 716.3 x 496.2 x 213.81 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 716.3 x 426.2 x 54.87 mm
Hmotnost [kg]: 5.7 Kg/ 6.7 Kg
Záruka: 36 měs.
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg32aqa1a/
Herní monitor TUF Gaming VG32AQA1A
  • 32 palců (31,5 palců viditelných) QHD monitor (2560 x 1440) s přetaktováním na obnovovací frekvenci 170 Hz určený pro profesionální hráče a strhující herní zážitky
OBNOVOVACÍ FREKVENCE 170 HZ (OC) A DOBA ODEZVY 1 MS (MPRT)
TUF Gaming VG32AQA1A nabízí ohromující obraz ze všech úhlů pohledu. Díky přetaktování na obnovovací frekvenci 170 Hz eliminuje zpoždění a rozmazání pohybu tak, abyste měli navrch ve střílečkách z pohledu první osoby, závodních hrách, strategiích v reálném čase a sportovních titulech. Tato ultrarychlá obnovovací frekvence vám umožní hrát na nejvyšší nastavení a okamžitě reagovat na dění na obrazovce, takže budete moci udeřit jako první.
ADAPTIVE-SYNC
VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH (HDR)
EXTREME LOW MOTION BLUR (ELMB)
VARIABLE OVERDRIVE
INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ
BOHATÉ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
LOW BLUE LIGHT
TECHNOLOGIE FLICKER-FREE
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Model:VG32AQA1A
Úhlopříčka přesná ("):31,5
Úhlopříčka:30" - 32"
Rozlišení (šxv):2560x1440
Počet pixelů na šířku:2560
Počet pixelů na výšku:1440
Rozteč bodů (mm):0,272
Formát obrazu:Širokoúhlý - 16:9
Typ obrazovky:LCD VA/PVA/MVA
LED podsvícení:Ano
Jas (cd/m2) - přesný:300
Kontrast:3 000:1
Doba odezvy (ms):1
Úhel pohledu ver. x hor.:178/178
Repro:ano
Konektor 15 Pin D-Sub:Ne