Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Síťové prvky

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Provedení
Provedení
Vlastnosti
Vlastnosti
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 6680 produktů
Stav
Výrobce
ProvedeníProvedeníVlastnostiVlastnosti

UBNT UniFi AP AC In Wall - Montážní krabice pro UAP-IW, kovová

-1 Kč
Sleva -1 Kč
274 Kč275 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
274 Kč275 Kč bez DPH
Porovnat
UBNT UniFi AP AC In Wall - Montážní krabice pro UAP-IW, kovová.

Uniview IPC312SR-VPF40-C, 2Mpix, 30 sn/s, H.264, obj.4mm (82°),PoE,audio,Mic.,IR 15m, IR-cut, mSDXC, antivandal,IP66

Novinka
Novinka
3 073 Kč
1 kus na dotaz
3 073 Kč
Porovnat
2Mpix, 30 sn/s, H.264, obj.4mm (82°),PoE,audio,Mic.,IR 15m, IR-cut, mSDXC, antivandal,IP66.

TRITON 19' výsuvná polička 650mm plnovýsuv, nosnost 45kg, černá

-224 Kč
Sleva -224 Kč
1 497 Kč1 721 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 497 Kč1 721 Kč bez DPH
Porovnat
TRITON 19' výsuvná polička 650mm plnovýsuv, nosnost 45kg, černá.

HPE OfficeConnect 1850 48G 4XGT Switch

-21 980 Kč
Sleva -21 980 Kč
27 282 Kč49 262 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
27 282 Kč49 262 Kč bez DPH
Porovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:52.

Aruba AP-303 (RW) Dual 2x2:2 MU-MIMO Radio Internal Antennas Unified Campus AP

-5 010 Kč
Sleva -5 010 Kč
5 827 Kč10 837 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
5 827 Kč10 837 Kč bez DPH
Porovnat
Typ Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Připojení externí antény.

Aruba 2930F 48G 4SFP Swch JL260A HP RENEW

-49 441 Kč
Sleva -49 441 Kč
41 651 Kč91 092 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
41 651 Kč91 092 Kč bez DPH
Porovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:52; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost.

TRITON Dveře 4U celokskleněné pro rozvaděč RXA, vč.kování

-91 Kč
Sleva -91 Kč
612 Kč703 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
612 Kč703 Kč bez DPH
Porovnat
TRITON Dveře 4U celokskleněné pro rozvaděč RXA, vč.kování.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m

Novinka
Novinka
471 Kč
Ihned k odeslání
471 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, ST-SC, LS0H, 3m

488 Kč
Ihned k odeslání
488 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Vivotek FD9387-HTV, 5Mpix,až 30sn/s, H.265,motorzoom(100-30°), DI/DO,PoE,IR 50m, SNV, WDR120dB,MicroSDXC,antivandal,IP66

-167 Kč
Novinka
Sleva -167 Kč
Novinka
16 495 Kč16 662 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
16 495 Kč16 662 Kč bez DPH
Porovnat
5Mpix,až 30sn/s, H.265,motorzoom(100-30°), DI/DO,PoE,IR 50m, SNV, WDR120dB,MicroSDXC,antivandal,IP66.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-SC, LS0H, 1m

189 Kč
Ihned k odeslání
189 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.
Zpracování dat
Schovat