AOC/CU34P3CV/34"/VA/3440x1440/100Hz/4ms/Black/3R
Výrobce:AOC
Kód produktu:i54_208833005262
Part number:CU34P3CV
EAN:4038986110730
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Dostupnost:
Ihned k odeslání: 4 ks
Parametry produktu
Produktivita, konektivita a komfort
AOC CU34P3CV je 34” WQHD (3440 x 1440) zakřivený IPS monitor s atraktivním třístranným ultratenkým rámečkem, který nabízí skutečně působivé sledování. Poměr stran Wide QHD 21:9 tohoto modelu rozšiřuje vaše zorné pole a zároveň poskytuje ucelený pohled pro lepší filmový zážitek. Panel se vyznačuje jasem 300 nitů a velkorysými 178/178° širokými pozorovacími úhly, spolu se dvěma vestavěnými 5W + 5W reproduktory pro zvýšení vaší každodenní produktivity v dnešní flexibilní kanceláři. Monitor CU34P3CV je připraven zvýšit vaši produktivitu s konektorem USB-C podporujícím příkon napájení až 65 W, přenos dat a alternativní režim DisplayPort. Konektivita tohoto monitoru je rozšířena o USB rozbočovač a RJ-45. S ohledem na udržitelnost je tento monitor doplněn řadou ekologických certifikací včetně EPA, TCO a EPEAT.
* 1500R
* PbP, PiP
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3440 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.23175
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Antireflexní (AG)
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 5 W x 2
Konektory:
*HDMI 2.0 x 1
*DisplayPort 1.4 x 1
*USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W)
*ROZBOČOVAČ USB
*VYSOKORYCHLOSTNÍ ROZBOČOVAČ USB: USB 3.2
*PORT USB PRO RYCHLÉ NABÍJENÍ
*RJ-45
*AUDIO VÝSTUP: Výstup pro sluchátka (3,5 mm)
Napájení: Interní, 100 - 240V 50/60Hz
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru:
*NAKLONĚNÍ: -5/23
*NASTAVENÍ VÝŠKY (MM): 150 mm
*NATOČENÍ: -175/175
Barva: Černá
Obsah balení:
*KABEL HDMI: 1.8
*KABEL DISPLAYPORT: 1.8
*KABEL USB-C NA C/A: 1.8
*NAPÁJECÍ KABEL C13: 1.8
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
https://eu.aoc.com/cs/products/monitors/cu34p3cv/specification
AOC CU34P3CV
AOC CU34P3CV je zakřivený VA displej o velikosti 34" s rozlišením WOHD (3440 × 1440) a atraktivním designem s třemi tenkými rámečky po stranách, který nabízí opravdu ponořené zobrazení. Poměr stran tohoto modelu Wide QHD 21:9 rozšiřuje váš zorný úhel a poskytuje obklopený pohled pro vylepšený kinematografický zážitek. Displej má jas 300 nitů a široké pozorovací úhly 178/178°, a k tomu je vybaven dvěma vestavěnými reproduktory 5W + 5W, které zvyšují vaši denní produktivitu v dnešní flexibilní kanceláři. Monitor CU34P3CV je připraven zvýšit vaši produktivitu s podporou USB-C pro dodávání energie až 65W, přenos dat a režim DP-alt. Konnektivita tohoto monitoru je rozšířena o USB Hub a RJ-45. S ohledem na udržitelnost je tento monitor doplněn řadou ekologických certifikací, včetně EPA, TCO a EPEAT.
ÚHLOPŘÍČKA (V PALCÍCH)
34
ROZLIŠENÍ PANELU
3440x1440
TYP RÁMEČKU (PŘEDNÍ)
Bez rámečků na 3 stranách
TYP PANELU
VA
MAX OBNOVOVACÍ FREKVENCE
100 Hz
NASTAVENÍ VÝŠKY (MM)
150mm
ROZBOČOVAČ USB
Ano
INTEGROVANÉ REPRODUKTORY
5 W x 2
Wide QHD (WQHD)
Panel VA
Zakřivení 1500R
100Hz obnovovací frekvence
Dejte sbohem rozmazávání pohybu! Vybavte se dvojnásobnou snímkovou rychlostí ve srovnání s jinými monitory a zapomeňte na nepřátele, kteří se na obrazovce pohybují trhaně, což z nich činí obtížné cíle pro zasažení. Díky snímkové rychlosti 100 Hz uvidíte na obrazovce tyto kriticky důležité chybějící snímky a uvidíte tak nepřátele pohybovat se extrémně plynule bez rozmazávání či trhání. Hry jsou příliš dobré na to, abyste si jich nevšímali.
USB-C
Display Port
HDMI
Rozhraní HDMI (High-Definition Multimedia Interface) kompatibilní se systémem ochrany digitálního obsahu HDCP je podporováno současnými herními konzolemi, grafickými kartami a set-top boxy. Verze HDMI 1.3–1.4b podporují obnovovací frekvenci až 144 Hz při 1080p a 75 Hz při 1440p, zatímco verze HDMI 2.0–2.0b podporují 240 Hz při 1080p, 144 Hz při 1440p a 60 Hz při 2160p (4K).
Flicker Free
Integrované reproduktory
Bezrámečkový design
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Model:CU34P3CV
Úhlopříčka přesná ("):34
Úhlopříčka:33" - 40"