ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C7N7),N150,14"WUXGA,8GB,128GB UFS,Intel Graphics,W11H,Silver
Výrobce:Acer
Kód produktu:i8_11295380
Part number:NX.JFLEC.003
EAN:4711474842268
Záruka:24 Měsíc(ů)
Parametry produktu
ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C7N7)
Part Number: NX.JFLEC.003
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: processor N150
Rychlost procesoru: 3,6 GHz
Počet jader: 4
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Lesklý
Dotykový displej: Ano
Režim obrazovky: WUXGA
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: LPDDR5
Uložiště
Celková kapacita disku: 128 GB
Typ disku: UFS
Síť a komunikace
Wifi 6 802.11ax MU-MIMO: Ano
Bluetooth 5.1: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen 1 port
1x HDMI port
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 53Wh
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50%_TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Pure Silver
Rozměry: 319,8 (W) x 227,9 (D) x 22,3 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,54 kg
Formát obrazovky:16:10
Hmotnost notebooku:1.5 - 2.0 kg
Řada procesorů:Intel® N100
Povrchová úprava displeje:Lesklý
Typ disku:UFS
Rozlišení displeje:1920x1200
Lokalizace klávesnice:CZ/SK
Model grafické karty:Intel® Graphics
Rozhraní:USB Type-C
Rozhraní:HDMI
Rozhraní:USB 3.2 Gen 1
Rozhraní:3.5mm Jack