Výrobce:Acer
Kód produktu:i8_11295369
Part number:NX.J3JEC.00E
EAN:4711721041499
Záruka:24 Měsíc(ů)
Parametry produktu
ACER NTB Aspire Spin 14 (ASP14-52MTN-58NE)
Part Number: NX.J3JEC.00E
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 5 processor 115U
Rychlost procesoru: 1,5 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Typ obrazovky: IPS
Technologie obrazovky displeje: Glare
Režim obrazovky: WUXGA
Technologie podsvícení: LED
Rozlišení obrazovky: 1920x1200
Poměr stran: 16:10
Dotyková obrazovka: Ano
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen 1 port
1x HDMI port
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
FHD USB Camera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Dotykové pero Stylus Acer: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 50Wh
Popis napájení
Bez Adaptéru (Použijte 65W USB Type-C AC Adapter)
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Specifikace: Aluminium LCD cover
Rozměry: 318.5 (W) x 225.5 (D) x 18.9 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1.55 kg
Součásti balení
Acer Active Pen (Wacom AES 2.0) - nabíjecí pero ACER Stylus v těle Notebooku
Formát obrazovky:16:10
Hmotnost notebooku:Nižší než 1.5 kg
Řada procesorů:Intel Core Ultra 5
Povrchová úprava displeje:Lesklý
Typ disku:SSD
Rozlišení displeje:1920x1200
Lokalizace klávesnice:CZ/SK
Model grafické karty:Intel® Graphics
Rozhraní:HDMI
Rozhraní:USB Type-C
Rozhraní:USB 3.2 Gen 1
Rozhraní:3.5mm Jack