Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  ALLIED TELESIS

ALLIED TELESIS


Počet produktů na stránku

Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX

2 753 Kč
Ihned k odeslání
2 753 Kč
Porovnat
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple

Allied Telesis 100FX/ST PCIE adapter card PXE/UEFI

5 211 Kč
Ihned k odeslání
5 211 Kč
Porovnat
Allied Telesis 100FX Desktop PCI-e Fiber Network AdapterOptika: AnoRozhraní: PCI ExpressMaximální přenosová rychlost: 100 Mbit/sRozměry: 69 x 121 mmHmotnost: 50gZáruka: 2 roky

Allied Telesis 8xGB+2xSFP Smart switch AT-GS950/8

5 851 Kč
Ihned k odeslání
5 851 Kč
Porovnat
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple

Allied Telesis AT-GS950/18PS-V2-50

14 146 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
14 146 Kč
Porovnat
Model: Allied Telesis AT-GS950/18PS-V2Switch: AnoKapacita propustnosti: 26.78 MppsKonektory: *16 x 10/100/1000T LAN*2x 100/1000X SFPPoE: AnoRozměry: 440 x 44 x 250 mm (ŠxVxH)Hmotnost: 3.7 kgZáru

Allied Telesis AT-GS950/52PS V2-50

29 649 Kč
Ihned k odeslání
29 649 Kč
Porovnat
Gigabit webSmart switch, 24x 10/100/1000-TPoE+, 24x 10/100/1000-T, 4x SFP Ports andsingle fixed PSU, EU Power Code

Allied Telesis AT-MMC2000/LC

6 577 Kč
Ihned k odeslání
6 577 Kč
Porovnat
AT-MMC2000/LC-60This standalone mini media and rate converter features 10/100/1000T to 1000SX conversion with a multi-mode LC fiber connector and supports from 220 m to 500 m. It is compatible with th

Allied Telesis AT-MMC2000LX/LC-960

11 775 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
11 775 Kč
Porovnat

Allied Telesis SNMP management module AT-MCF2000M

7 589 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
7 589 Kč
Porovnat
AT-MCF2000MSNMP Management module for the AT-MCF2000 & AT-MCF2300 Modular Media Converter Chassis

Allied Telesis SPLX10A

3 196 Kč
Ihned k odeslání
3 196 Kč
Porovnat
SPLX10a1000LX (LC) single-mode, 10kmThe SPLX10a offers a long-haul option to extend your network up to 10km.

Allied 12xFE->100FX LC blade MM2km AT-MCF2012LC

38 351 Kč
na dotaz
38 351 Kč
Porovnat
AT-MCF2012LC12 channel 10/100TX, 100FX (LC, 2km) multimode media and rate converter bladeThe AT-MCF2012LC 12 channel 10/100TX, 100FX media and rate converter blade is designed to work with the AT-MCF2

Allied 12xFE->100FX LC blade SM15km AT-MCF2012LC/1

63 881 Kč
na dotaz
63 881 Kč
Porovnat
AT-MCF2012LC/1 12 channel 10/100BaseTX to 100FX (Single-mode fiber 15km) media blade for the AT-MCF2000 & AT-MCF2300 chassis.

Allied Tel.24xGB+4SFP POE 185W smart AT-GS950/28PS

18 352 Kč
na dotaz
18 352 Kč
Porovnat
The Allied Telesis GS950/28PS Gigabit Ethernet WebSmart switch features 24 10/100/1000T ports and four SFP ports, delivering up to 30 Watts per port (PoE+) to support video surveillance and security c