AOC AGON/27G4HRE/27"/IPS/FHD/200Hz/1ms/Černá/3R
Výrobce:AOC
Kód produktu:i54_208833004283
Part number:27G4HRE
EAN:4038986183000
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Dostupnost:
Ihned k odeslání: 20 ks
Parametry produktu
AGON by AOC 27G4HRE
* HDR 10
* Adaptive Sync
* NVIDIA G-SYNC™
* Low Blue Light
* Flicker Free
* G-Menu
* zámek Kensington
Úhlopříčka: 27"/68,6cm
Zakřivení: ne
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení: 1920x1080 (FHD)
Poměr stran: 16:9
Typ obrazovky: Fast IPS
Typ podsvícení: WLED
Odezva: 1ms (GTG)
Obnovovací frekvence: 200Hz
Kontrast: 1000:1
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 16,7 milionu
Jas: 300 nitů
Reproduktor: 2x 2W
Porty:
* 2x HDMI 2.0
* 1x DisplayPort 1.4
* 1x 3,5mm audio výstup pro sluchátka
* 1x napájecí konektor
Napájení: interní
Spotřeba: 23 W
Stand By režim: 0,3 W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru naklonění: ano (-3,5° ±1,5° ~ 21,5° ±1,5°)
Barva: černá, červená
Rozměry (včetně základny): 613,7x460,7x177,4mm
Rozměry (bez základny): 613,7x336,4x53,7mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 3,36kg/4,14kg
Obsah balení:
* kabel HDMI
* kabel DisplayPort
* napájecí kabel
* monitor
* uživatelská dokumentace
Záruka: 3 roky
AOC AGON 27G4HRE
VYUŽIJTE SVŮJ POTENCIÁL
Model 27G4HRE nabízí mimořádně plynulý výkon s obnovovací frekvencí 200 Hz a dobou odezvy 1 ms GtG na panelu Fast IPS, což zaručuje ostrý a plynulý obraz. Díky MPRT 0,5 ms, nízkému zpoždění vstupu a kompatibilitě s G-Sync je každý snímek ostrý a bez trhání. HDR10 a široký barevný gamut poskytují úžasný kontrast a živé barvy pro pohlcující zážitek.
200Hz obnovovací frekvence
200 Hz využívá sílu špičkových GPU pro bezprecedentní plynulost obrazu na obrazovce. Díky zaostření každého detailu a křišťálově čistému zobrazení každého pohybu ucítíte, jak se vaše reakce stávají součástí akce a jak vaše hraní dostává novou úroveň.