AOC AGON/Gaming CQ27G4X/27"/VA/QHD/180Hz/1ms/Black/3R
Výrobce:AOC
Kód produktu:i54_208833004439
Part number:CQ27G4X
EAN:4038986182157
Záruka:36 měsíců (IČ 36 měsíců)
Dostupnost:
Ihned k odeslání: 1 ks
Parametry produktu
Monitor AOC Gaming CQ27G4X
Konkurenční a intenzivní hraní vyžaduje nejlepší technologii, která zajistí plynulejší hraní bez zpoždění. Tento monitor AGON od AOC má obnovovací frekvenci 180 Hz, díky čemuž je 3x rychlejší než standardní. S tímto herním monitorem se nebudete muset smířit se zpožděním vstupu a trháním obrazovky.
* nízká vstupní prodleva (Low Input Lag)
* technologie Adaptive-Sync (VRR), Low Blue Light Mode, Flicker Free, HDR 10
* vhodné pro konzolové hraní
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27"
Tvar monitoru: prohnutý 1500R
Typ panelu: rychlý VA
Rozlišení: 2560x1440 QHD
Obnovovací frekvence [Hz]: 180 Hz
Typ rámečku (přední): bez rámečků na 3 stranách
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 4000:1
Odezva [ms]: 1 (GtG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Rozteč bodů [mm]: 0,2331 x 0,2331
Počet barev: 16,7 mil.
Stojan: - navržen ve spolupráci s profesionály eSports
*Tilt Angle (Front / Back) -3° ±2° / 21° ±2°
*Swivel Angle (Left / Right) 28° ±2°/ -28° ±2°
*Lift (Max. Range) 120 mm
*odnímatelný stojan
Podpora herních funkcí:
* herní styl: střílečky, MMORPG, akce, eSports, RTS, Racing, Beat'm up
* herní režim: RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off
Montáž na zeď: VESA mount 100 mm
Zabezpečení: bezpečnostní slot Kensington
Konektory:
* 2 x HDMI 2.0 - podpora digitální HDCP 2.2 (verze HDMI)
* 1 x DisplayPort 1.4
* výstup na sluchátka (3,5 mm)
Napájení: interní
Spotřeba [W]: 26 (typická)
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, mm): 611.5 x 395.8 x 227.6
Rozměry (bez stojanu, mm): 611.52 x 367.64 x 78.68
Hmotnost [kg]: 5,91/3,97
Energetický štítek EU: (třída F)
Obsah balení:
*monitor se stojanem
*1x kabel HDMI
*1x kabel DisplayPort
*1x napájecí kabel
*stručný návod k obsluze
Záruka: 36 měs.
Monitor CQ27G4X
Zažijte bezkonkurenční herní zážitek s 27“ zakřiveným monitorem AOC QHD, který se pyšní křišťálově čistým rozlišením 2560 × 1440, mimořádně plynulou obnovovací frekvencí 180 Hz a dobou odezvy 0,5 ms MPRT. Díky zakřivení 1500R a rychlému VA panelu s až 1ms GtG a podporou HDR10 přináší tento monitor ohromující obraz a živé barvy. Pro vaše přizpůsobení čeká výškově nastavitelná základna eSports pro vaše delší herní seance a G-Menu bude vaším dokonalým přizpůsobeným nástrojem pro dominanci v soutěži.
Rozlišení QHD
Obnovovací frekvence 180 Hz
Soutěžní a intenzivní hraní vyžaduje nejlepší technologii, která zajistí plynulé hraní bez zpoždění. Tento monitor AGON by AOC má obnovovací frekvenci 180 Hz, takže je 3× rychlejší než standardní displej. Při nižší snímkové frekvenci se může zdát, že nepřátelé přeskakují z místa na místo na obrazovce, takže je velmi obtížné je zasáhnout. Obnovovací frekvence 180 Hz obnovuje tyto kritické chybějící obrazy zpět na obrazovku a odhaluje pohyby nepřátel v mimořádně plynulém pohybu, což vám umožní snadněji zaměřit cíl. S tímto herním monitorem AGON by AOC se nebudete muset smířit se vstupním zpožděním a trháním obrazovky.