AOC/U27E4CV/27"/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Černá/5R
Výrobce:AOC
Kód produktu:i54_208833004287
Part number:U27E4CV
EAN:4038986182836
Záruka:60
Dostupnost:
Ihned k odeslání: 20 ks
Parametry produktu
U27E4CV je perfektní volbou pro zvýšenou produktivitu, vizuální čistotu a pokročilou konektivitu.
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27"
Typ panelu: IPS (plochý)
Rozlišení: 3840 x 2160 4K UHD
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,1554 x 0,1554
Typ rámečku (přední): bez rámečků na 3 stranách
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní(AG)
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 4 (GtG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 mld.
Stojan:
*Lift (Max. Range) 150 mm
*Tilt Angle (Front / Back): -5° / 30°
*Swivel Angle (Left / Right): -180° / 180°
*Pivot: -90° / 90°
Reproduktory: vestavěné 2 x 2 W
Montáž na zeď: VESA mount 100 x 100 mm
Zabezpečení: bezpečnostní slot Kensington
Konektory:
*2 x HDMI 2.0
*1 x DisplayPort 1.4
*1 x RJ45 (1G) vstup
*1 x výstup na sluchátka (3,5 mm)
* digitální HDCP (verze HDMI) - HDCP 1.4/2.2
USB Hub:
*4x USB-A 3.2 (Gen 1), 5 Gbit/s Downstream
*1x USB-C port pro rychlé nabíjení
Napájení: interní
Spotřeba [W]: 0,3 pohotovostní režim, 0,3 (vypnutý stav)
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, mm): 613,7 x 399,8 x 222
Rozměry (bez stojanu, mm): 613,7 x 362,5 x 52,6
Hmotnost [kg]: 6,83/4,82
Energetický štítek EU: (třída E)
MTBF (prokázáno): 70 000 hodin (bez podsvícení)
Obsah balení:
*monitor se stojanem
*1x kabel HDMI (1,8 m)
*1x kabel DisplayPort (1,8 m)
*1x kabel USB-C na C - USB-C Gen2 (1,5 m)
*1x napájecí kabel C13 (1,8 m)
*stručný návod k obsluze
Záruka: 60 měs.
AOC U27E4CV
Plynulý obraz, vyšší produktivita
Model U27E4CV nabízí ostré rozlišení 4K UHD na 27palcovém displeji v kombinaci s jasem 400 nitů pro jasné a detailní zobrazení v jakémkoli kancelářském prostředí. Díky hardwarové funkci Anti-Blue Light, výškově nastavitelnému stojanu (HAS) a dokovací stanici PD s výkonem 90 W kombinuje vizuální výkon s ergonomií a efektivitou připojení. Je ideální pro profesionály, kteří pracují s detailním obsahem, pro multitasking v různých aplikacích a optimalizaci hybridního kancelářského prostředí.
Rozlišení UHD (4K)
Vysoký jas 400 nitů
Výškově nastavitelný stojan
Anti-modré světlo
USB-C
Napájení 90 W
Zefektivněte své pracovní prostředí pomocí 90W napájení USB-C Power Delivery a dokovací funkce. Nabíjejte svůj notebook, přenášejte data a připojujte periferní zařízení prostřednictvím jediného kabelu, čímž dosáhnete přehledného a efektivního pracovního prostoru pro vyšší produktivitu.