  5. ASUS ExpertBook BM1/BM1403CDA/R5-7535U/14"/FHD/16GB/512GB SSD/AMD int/bez OS/Gray/2R
ASUS ExpertBook BM1/BM1403CDA/R5-7535U/14"/FHD/16GB/512GB SSD/AMD int/bez OS/Gray/2R
-8.2%
Výrobce:Asus
Kód produktu:i54_185-BM140-S60260
Part number:BM1403CDA-S60260
EAN:4711387773062
Záruka:24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Dostupnost:
Ihned k odeslání: 1 ks
Parametry produktu
ASUS ExpertBook BM1 (BM1403)
* armádní standard MIL-STD 810H
* klávesa Copilot
Operační systém: ne
Procesor: AMD Ryzen 5 7535U (6 jader, 12 vláken, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 2x slot DDR5 SO-DIMM (2/1)
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: 14" FHD (1920x1080) 16:9, antireflexní, LED, 300 nitů, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M
Audio: zvuk od značky Dirac, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon
Web kamera: ano
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A
* 2x USB 3.2 Gen 2 typ C podpora DP/PD
Další porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 50Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: 65W AC, USB-C
Barva: šedá (Gentle Grey)
Materiál: plast
Rozměry: 324,5x214,4x19,7mm
Hmotnost: cca 1,4kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-bm1-bm1403/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Podsvícení klávesnice:Ano
Podporované sítě (MHz):Nepodporuje
Audio 3,5mm jack:Ano