  5. ASUS V16/V3607VH-RP001W/7-240H/16"/WUXGA/32GB/1TB/RTX 5050/W11H/Black/2R
ASUS V16/V3607VH-RP001W/7-240H/16"/WUXGA/32GB/1TB/RTX 5050/W11H/Black/2R
-3.5%
Výrobce:Asus
Kód produktu:i54_185-V3607VH-RP001W
Part number:V3607VH-RP001W
EAN:4711636295505
Záruka:24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Parametry produktu
ASUS V16 (V3607VH-RP001W)
* americký armádní standard MIL-STD 810H
* ASUS IceCool
Operační systém: Windows 11 Home
Paměť: 2x 16GB DDR5 SO-DIMM
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, podsvícení LED, 144 Hz, 300 nitů, 45% NTSC
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5050, 8GB GDDR7
Audio: SonicMaster; mikrofon
Webkamera: 1080p FHD
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 1x USB 3.2 Gen 1 typ C s podporou zobrazení/napájení (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
Další porty:
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
* 1x DC-in
Baterie: 63Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: 150W AC
Zabezpečení: uživatelské heslo pro nastavení systému BIOS, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Barva: černá
Materiál: plast
Rozměry: 357x250,7x18-22mm
Hmotnost: cca 1,95kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-gaming/all-series/asus-v16-v3607/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Inspirace fantazií
Podsvícení Turbo Blue
Futuristické klávesy
Jedinečné logo ASUS
Detaily s keprovou texturou
Výkon
CPU
GPU
Notebooky s grafikou GeForce RTX™ řady 50 využívá NVIDIA Blackwell a AI
Maximální rychlost. Vynikající obraz.
DLSS 4 výrazně zvyšuje výkon a zlepšuje kvalitu obrazu u špičkových her s využitím síly Al.
Odezva, která zajistí vítězství
Věrná grafika
Chlazení
Displej
Držte krok s profesionálními hráči s pomocí displeje s rozlišením FHD a obnovovací frekvencí 144 Hz. Postará se o úžasně plynulé a realistické hraní, zkracuje latenci, zadrhávání a trhání obrazu a zajišťuje optimální herní zážitek. Působivý poměr obrazovky k tělu 89 % vás ještě více vtáhne do sledování videí a hraní, a přitom se snadno přenáší.
Poslechněte si každý detail
Inteligentnější hovory, jasnější obraz
Uslyšíte a budete slyšet jasně
ASUS 3DNR
Ochrana soukromí díky krytce webkamery
Touchpad
Konektory
Závazek odolnosti a kvality
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Paměť:8
Podsvícení klávesnice:Ano
Podporované sítě (MHz):Nepodporuje
Audio 3,5mm jack:Ano