Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  D-Link

D-Link


D-Link Corporation je společnost založená v roce 1986 v Tchaj-peji jako Datex Systems Inc. Začínala jako dodavatel síťových karet a postupně se stala konstruktérem, vývojářem a výrobcem síťových řešení pro spotřebitelský i firemní trh.

https://eu.dlink.com/cz/cs

Počet produktů na stránku

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT

-237 Kč
Sleva -237 Kč
1 354 Kč1 591 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 354 Kč1 591 Kč bez DPH
Porovnat
Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 8

D-Link 3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort Adapter

-133 Kč
Sleva -133 Kč
964 Kč1 097 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
964 Kč1 097 Kč bez DPH
Porovnat
3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort Adapter*Windows: 3 outputs simultaneously, with HDMI 4K @ 30 Hz, DisplayPort 4K @ 30 Hz and VGA 1080p @ 60 Hz*Macintosh: 3 outputs simultaneously, with HDMI 1080p

D-Link 4-in-1 USB-C Hub with HDMI and Power Delivery

-107 Kč
Sleva -107 Kč
909 Kč1 016 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
909 Kč1 016 Kč bez DPH
Porovnat
4-in-1 USB-C Hub with HDMI and Power Delivery*Ultra HD video resolution up to 4K @ 30Hz*Supports HDMI 1.4 and DisplayPort Alternate Mode over USB-C*HDCP 2.2 compatible*Two USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps po

D-Link 4-Port Hi-speed USB 2.0 Hub

-42 Kč
Sleva -42 Kč
503 Kč545 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
503 Kč545 Kč bez DPH
Porovnat
Pomocí tohoto USB rozbočovače si můžete svoje PC nebo Mac rychle a bez problémů rozšířit o 4 USB rozhraní. Každý port odpovídá USB standardu 2.0 a poskytuje tak rychlost přenosu dat až 480 Mbit, to je

D-Link 5-in-1 USB-C Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader

-119 Kč
Sleva -119 Kč
1 019 Kč1 138 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 019 Kč1 138 Kč bez DPH
Porovnat
5-in-1 USB-C Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader*Two USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps ports*Backwards compatible with USB 2.0 and USB 1.1*Ultra HD video resolution up to 4K @ 30 Hz*Supports HDMI 1.4 and

D-Link 6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Card Reader/Power Delivery

-138 Kč
Sleva -138 Kč
1 184 Kč1 322 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 184 Kč1 322 Kč bez DPH
Porovnat
6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Card Reader/Power Delivery *Two USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps ports*One USB 3.0 Type-C port with data sync and power delivery of up to 100 W (20 V @ 5 A)*One USB 3.0 port suppo

D-Link 7-Port Hi-speed USB 2.0 Hub

-93 Kč
Sleva -93 Kč
658 Kč751 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
658 Kč751 Kč bez DPH
Porovnat
Pomocí tohoto USB rozbočovače si můžete svoje PC nebo Mac rychle a bez problémů rozšířit o 7 USB rozhraní. Každý port odpovídá USB standardu 2.0 a poskytuje tak rychlost přenosu dat až 480 Mbit, to je

D-Link 8-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet/Card Reader/Power Delivery

-167 Kč
Sleva -167 Kč
1 568 Kč1 735 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 568 Kč1 735 Kč bez DPH
Porovnat
8-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet/Card Reader/Power Delivery*Three USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps ports*One USB 3.0 Type-C port with data sync and power delivery of up to 100 W (20 V @ 5 A)*One USB 3.0 p

D-Link COVR-X1862 - AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (2-Pack)

-569 Kč
Sleva -569 Kč
4 133 Kč4 702 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
4 133 Kč4 702 Kč bez DPH
Porovnat
D-Link COVR-X1862 - AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (2-Pack). Pokryjte celý svůj domov bezproblémovou sítí Wi-Fi.Klíčové vlastnosti*Technologie Wi-Fi 6 poskytuje vyšší rychlost, větší

D-Link COVR-X1862 2-pack Wireless AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System

-488 Kč
Novinka
Sleva -488 Kč
Novinka
4 167 Kč4 655 Kč bez DPH
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
4 167 Kč4 655 Kč bez DPH
Porovnat
Typ aktivního prvku:Wi-Fi Router; Frekvenční pásmo (GHz):5; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac; Podporované režimy:AP.

D-Link COVR-X1863 - AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (3-Pack)

-839 Kč
Sleva -839 Kč
6 165 Kč7 004 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
6 165 Kč7 004 Kč bez DPH
Porovnat
D-Link COVR-X1863 - AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (3-Pack). Pokryjte celý svůj domov bezproblémovou sítí Wi-Fi.Klíčové vlastnosti*Technologie Wi-Fi 6 poskytuje vyšší rychlost, větší

D-Link COVR-X1863 3-pack Wireless AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System

-768 Kč
Novinka
Sleva -768 Kč
Novinka
6 214 Kč6 982 Kč bez DPH
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
6 214 Kč6 982 Kč bez DPH
Porovnat
Typ aktivního prvku:Wi-Fi Router; Frekvenční pásmo (GHz):5; Podporované standardy:802.11ax, 802.11ac; Podporované režimy:AP.