Eshop, expedice fungují na 100%. Prodejna je OTEVŘENA. Telefonní čísla mohou být nedostupná.  zde
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  D-Link

D-Link


D-Link Corporation je společnost založená v roce 1986 v Tchaj-peji jako Datex Systems Inc. Začínala jako dodavatel síťových karet a postupně se stala konstruktérem, vývojářem a výrobcem síťových řešení pro spotřebitelský i firemní trh.

https://eu.dlink.com/cz/cs

Počet produktů na stránku

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km, DEM-310GT

-260 Kč
Sleva -260 Kč
1 771 Kč2 031 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 771 Kč2 031 Kč bez DPH
Porovnat
Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 10 km 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port, jednovidové vlákno 9/125µm až 10 km, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu.

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT

-184 Kč
Sleva -184 Kč
1 237 Kč1 421 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 237 Kč1 421 Kč bez DPH
Porovnat
Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 8

D-Link 3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort Adapter

-131 Kč
Sleva -131 Kč
884 Kč1 015 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
884 Kč1 015 Kč bez DPH
Porovnat
3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort Adapter*Windows: 3 outputs simultaneously, with HDMI 4K @ 30 Hz, DisplayPort 4K @ 30 Hz and VGA 1080p @ 60 Hz*Macintosh: 3 outputs simultaneously, with HDMI 1080p

D-Link 4-in-1 USB-C Hub with HDMI and Power Delivery

-148 Kč
Sleva -148 Kč
853 Kč1 001 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
853 Kč1 001 Kč bez DPH
Porovnat
4-in-1 USB-C Hub with HDMI and Power Delivery*Ultra HD video resolution up to 4K @ 30Hz*Supports HDMI 1.4 and DisplayPort Alternate Mode over USB-C*HDCP 2.2 compatible*Two USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps po

D-Link 4-Port Hi-speed USB 2.0 Hub

-20 Kč
Sleva -20 Kč
512 Kč532 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
512 Kč532 Kč bez DPH
Porovnat
Pomocí tohoto USB rozbočovače si můžete svoje PC nebo Mac rychle a bez problémů rozšířit o 4 USB rozhraní. Každý port odpovídá USB standardu 2.0 a poskytuje tak rychlost přenosu dat až 480 Mbit, to je

D-Link 5-in-1 USB-C Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader

-165 Kč
Sleva -165 Kč
935 Kč1 100 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
935 Kč1 100 Kč bez DPH
Porovnat
5-in-1 USB-C Hub with HDMI and SD/microSD Card Reader*Two USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps ports*Backwards compatible with USB 2.0 and USB 1.1*Ultra HD video resolution up to 4K @ 30 Hz*Supports HDMI 1.4 and

D-Link 5-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet and Power Delivery

-223 Kč
Sleva -223 Kč
1 519 Kč1 742 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 519 Kč1 742 Kč bez DPH
Porovnat
5-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet and Power Delivery *Two USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps ports*One USB 3.0 Type-C port with data sync and power delivery of up to 60 W (20 V @ 3 A)*Ultra HD video resoluti

D-Link 6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Card Reader/Power Delivery

-215 Kč
Sleva -215 Kč
1 086 Kč1 301 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 086 Kč1 301 Kč bez DPH
Porovnat
6-in-1 USB-C Hub with HDMI/Card Reader/Power Delivery *Two USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps ports*One USB 3.0 Type-C port with data sync and power delivery of up to 100 W (20 V @ 5 A)*One USB 3.0 port suppo

D-Link 7-Port Hi-speed USB 2.0 Hub

-25 Kč
Sleva -25 Kč
671 Kč696 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
671 Kč696 Kč bez DPH
Porovnat
Pomocí tohoto USB rozbočovače si můžete svoje PC nebo Mac rychle a bez problémů rozšířit o 7 USB rozhraní. Každý port odpovídá USB standardu 2.0 a poskytuje tak rychlost přenosu dat až 480 Mbit, to je

D-Link 8-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet/Card Reader/Power Delivery

-235 Kč
Sleva -235 Kč
1 599 Kč1 834 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 599 Kč1 834 Kč bez DPH
Porovnat
8-in-1 USB-C Hub with HDMI/Ethernet/Card Reader/Power Delivery*Three USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps ports*One USB 3.0 Type-C port with data sync and power delivery of up to 100 W (20 V @ 5 A)*One USB 3.0 p

D-Link COVR-1102 Wireless AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System (2 pack)

-270 Kč
Novinka
Sleva -270 Kč
Novinka
2 256 Kč2 526 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
2 256 Kč2 526 Kč bez DPH
Porovnat
Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac.

D-Link COVR-1102/E AC1200 Dual Band Whole Home Mesh Wi-Fi System

-163 Kč
Sleva -163 Kč
2 241 Kč2 404 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
2 241 Kč2 404 Kč bez DPH
Porovnat
COVR-1102 - AC1200 Dual Band Whole Home Mesh Wi-Fi System*Ucelená Mesh Wi-Fi síť pro pokrytí celého domu*Smart Steering, Smart Roaming a MU-MIMO*Dvoupásmová Wi-Fi AC1200 s rychlostí až 1,2 Gbps*2 jedn
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat