Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Routery, wifi, IP, rozvaděče
  3. Optická kabeláž
  4. Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 5m

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 5m

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 5m
Výrobce:LYNX CS
Kód produktu:i8_1045511
Part number:DPX-62-ST/ST-5
EAN:859120518044
Záruka:24 Měsíc(ů)
Dostupnost:
na dotaz Zboží může být skladem. O počtu se informujte. Po případném objednání sdělíme termín dodání.
Cena s DPH:220 Kč
181.82 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží můžeme doručit do neznámý datum.Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:20 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:30. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
Porovnat
ks
Popis
Parametry produktu

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 5m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s




















Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 5 m
b/s.
Typ vlákna:Multimode
Typ kabelu:Patch kabel
Typ konektoru:ST
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat