Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Optická kabeláž

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Montáž
Typ vlákna
Typ kabelu
Typ konektoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 456 produktů
Stav
Výrobce
MontážTyp vláknaTyp kabeluTyp konektoru

Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vláken

Novinka
Novinka
177 Kč
Ihned k odeslání
177 Kč
Porovnat
Balení 280 ks.

DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH

-1 089 Kč
Novinka
Sleva -1 089 Kč
Novinka
5 990 Kč7 079 Kč bez DPH
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
5 990 Kč7 079 Kč bez DPH
Porovnat
SXKO-DROP-8-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125. Balení 500m.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m

208 Kč
Ihned k odeslání
208 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m

-7 Kč
Sleva -7 Kč
306 Kč313 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
306 Kč313 Kč bez DPH
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m

-42 Kč
Sleva -42 Kč
199 Kč241 Kč bez DPH
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
199 Kč241 Kč bez DPH
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m

199 Kč
Ihned k odeslání
199 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m

200 Kč
Ihned k odeslání
200 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1m

-56 Kč
Sleva -56 Kč
150 Kč206 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
150 Kč206 Kč bez DPH
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 2m

-7 Kč
Sleva -7 Kč
187 Kč194 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
187 Kč194 Kč bez DPH
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 1m

-12 Kč
Sleva -12 Kč
171 Kč183 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
171 Kč183 Kč bez DPH
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 2m

-1 Kč
Sleva -1 Kč
196 Kč197 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
196 Kč197 Kč bez DPH
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 2m

-1 Kč
Novinka
Sleva -1 Kč
Novinka
166 Kč167 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
166 Kč167 Kč bez DPH
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.