Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise


Počet produktů na stránku

20 x Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch ( 20 pack )

234 308 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
234 308 Kč
Porovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:VLAN (virtual local area network), PoE (Power over ethernet), L2; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Počet portů LAN:24; Počet portů LAN:24; Podporované standardy PoE:802.3af, 802.3at; PoE budget (W):370; Počet PoE Out portů:24; Počet PoE Out portů:24; Počet SFP portů:4; Počet SFP portů:4; Počet SFP+ portů:4.

20 x Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch

183 802 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
183 802 Kč
Porovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), DHCP snooping, L2, Web management/Smart switch, VPN; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Počet portů LAN:48; Počet portů LAN:48; Počet SFP portů:4; Počet SFP portů:4; Počet SFP+ portů:4; Počet SFP+ portů:4; Ventilátor; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):130.

20 x Aruba Instant On AP22 (RW) 2x2 Wi-Fi 6 Indoor Access Point ( 20 pack )

56 633 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
56 633 Kč
Porovnat
Typ aktivního prvku:AP (Access Point); Frekvenční pásmo (GHz):2,4 + 5 (Dual Band); Podporované standardy:802.11ax, 802.11b/g/n, 802.11a/n, 802.11ac; Zabezpečení:WPA3; Typ antény:Integrovaná; USB port; Slot na SIM kartu; Použití:Vnitřní; Typy PoE:PoE - In; Počet portů LAN:1; Počet portů LAN:1; Počet WAN portů:1; Počet WAN portů:1.

5 x Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960 ( 5 pack)

8 594 Kč
Ihned k odeslání
8 594 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

5 x Aruba Instant On 1960 48G (40p CL4, 8p CL6 PoE) 2XGT 2SFP+ 600W Switch ( 5 pack)

97 041 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
97 041 Kč
Porovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:VLAN (virtual local area network), L2; Technologie:Gigabit Ethernet + možnost 10 GbE portů; Počet SFP portů:4; Počet SFP portů:4; Maximální počet portů:12; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):95; Maximální počet portů:12; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost.

5 x Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch ( 5 pack )

97 051 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
97 051 Kč
Porovnat
Provedení:Desktop, Rack mounted 19"; Funkce:QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), DHCP snooping, Stohovatelnost, L2, Web management/Smart switch, VPN; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Počet portů LAN:48; Počet portů LAN:48; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):131; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):131; Počet SFP portů:4.

5 x Aruba Instant On 1960 48G 40p CL4 8p CL6 PoE 2XGT 2SFP+ 600W Switch ( 5 pack )

149 930 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
149 930 Kč
Porovnat
Provedení:Rack mounted 19"; Funkce:VLAN (virtual local area network), PoE (Power over ethernet), DHCP snooping, Stohovatelnost, L2, Web management/Smart switch, VPN; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Počet portů LAN:48; Počet portů LAN:48; Podporované standardy PoE:802.3af, 802.3at; PoE budget (W):600; Počet SFP portů:4; Počet SFP portů:4.

5 x Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver 1420 1820 1830 1930 1950 1960 ( 5 pack )

4 352 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
4 352 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

5 x Aruba Instant On AP25 (RW) 4x4 Wi-Fi 6 Indoor Access Point ( 5 pack )

24 442 Kč
Ihned k odeslání
24 442 Kč
Porovnat
Typ aktivního prvku:AP (Access Point); Frekvenční pásmo (GHz):5; Podporované standardy:802.11ax, 802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac.

AMD EPYC 9124 3.0GHz 16-core 200W Processor for HPE dl325/345/365/385 g11

21 705 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
21 705 Kč
Porovnat
Řada procesorů:AMD Opteron 8-Core.

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable J9281D RENEW

2 188 Kč
Ihned k odeslání
2 188 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable J9283D Renew

3 140 Kč
Ihned k odeslání
3 140 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.