Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

HP 50m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

Sleva -2 334 Kč
HP 50m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Kód produktu:i8_251850
Part number:AJ839A
Záruka:36 Měsíc(ů)
Dostupnost:
na dotaz Zboží může být skladem. O počtu se informujte. Po případném objednání sdělíme termín dodání.
Původní cena:6 970 Kč
Sleva:-2 334 Kč
Cena s DPH:4 636 Kč
3 831.4 Kč bez DPH
Dnes objednané zboží můžeme doručit do neznámý datum.Termíny jsou platné, pokud zboží objednáte do 16:20 v pracovní den a mimo svátky. Zboží na prodejně bude k vyzvednutí následující pracovní den při objednání do 16:30. O doručení budete informování SMS či e-mailem.
Osobní odběr na prodejně ZDARMA.
Porovnat
ks
Popis
Parametry produktu
50 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable..
Typ příslušenství:Kabeláž
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat