Vzhledem k velkému vytížení telefonních linek, prosíme zákazníky především o emailovou komunikaci. Děkujeme za pochopení
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  LYNX CS

LYNX CS


Počet produktů na stránku

19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý

787 Kč
Ihned k odeslání
787 Kč
Porovnat
Osazený 19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý</br> Pozlacení: 30µm</br> Svorkovnice: duální (blok110/krone).

Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorů

Novinka
Novinka
114 Kč
Ihned k odeslání
114 Kč
Porovnat
Balení: 25 ks.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m

202 Kč
Ihned k odeslání
202 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m

240 Kč
1 kus na dotaz
240 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m

189 Kč
1 kus na dotaz
189 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m

142 Kč
Ihned k odeslání
142 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m

192 Kč
Ihned k odeslání
192 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m

Novinka
Novinka
471 Kč
Ihned k odeslání
471 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m

192 Kč
Ihned k odeslání
192 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m

188 Kč
Ihned k odeslání
188 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5m

219 Kč
Ihned k odeslání
219 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7m

250 Kč
Ihned k odeslání
250 Kč
Porovnat
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat