Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
775 964 475Po-Pa: 8:00 - 17:00
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Planet

Planet

 

Kvalita s logem ASUS

Na veškerých sestavách BOHEMIAPC spolupracujeme výhradně s jedničkou na trhu ve výrobě PC komponent. Produkty společnosti ASUS jsou symbolem výkonu, který je zejména u herního PC životně důležitý.

Ročně již od roku 2008 expedujeme více jak 1000+ sestav pod vlasní značkou a to i na přání zákazníků. Vše v maximální kvalitě ke spokojenosti zákazníka. Od roku 2010 jsou naše sestavy pouze na komponentech od jedničky na světovém trhu firmy ASUS. To zaručuje 100% stabilitu.

Počítačové sestavy s nejnovějšími procesory nakoupíte jen u nás o několik tisíc levněji než v kamenném či jiném internetovém obchodě! PC zasíláme na dobírku přepravní službou po celé ČR. Dodání i v odpoledních hodinách. Možnost hrazení splátkami HOME CREDIT.

PC sestavy jsou ideálním řešením pro stále početné skupiny uživatelů. Oproti notebookům nabízí mnoho výhod. Nejpodstatnějším je výkon, kdy PC sestavy jsou výrazně výkonnější než notebooky. Dalším plusem je možnost vylepšování počítače, větší výběr komponent a lepší chlazení. Při výběru PC sestavy musíte vědět na jakou činnost jej pořizujete. BOHEMIA COMPUTERS  nabízí následující modelové řady počítačů: herní, domácí a kancelářské.

BOHEMIA COMPUTERS nabízí vlastní PC sestavy pod značkou BOHEMIAPC. Můžete si být jisti, že vybíráme pouze značkové a prověřené komponenty. Počítače jsou odhlučněny a maximálně vyladěny. Každý počítač je důkladně testován. Počítače BOHEMIA COMPUTERS jsou jasnou volbou pro každého počítačového nadčence!

 !!! Rádi Vám sestavíme počítač na přání. Stačí si vybrat komponenty a vložit je do košíku. Do poznámky uveďte, že máte zájem o sestavení počítače. Podle dostupnosti komponent je sestava připravena cca do 3 dnů od podání objednávky !!!

Počet produktů na stránku
Vašemu výběru odpovídá 45 produktů

Planet FGSD-910HP PoE switch, 8x 10/100 PoE + 1x 1000Base-T, 802.3at 130W

-1 714 Kč
Sleva -1 714 Kč
1 kus na dotaz
3 339 Kč5 053 Kč bez DPH
Porovnat
Planet FGSD-910HP PoE switch, 8x 10/100 PoE + 1x 1000Base-T, 802.3at 130W9-portový 10/100Mbit fast ethernet switch s jedním gigabitovým TP rozhraním. Umožňuje napájet další zařízení jako jsou IP kamer

Planet FNSW-1600P PoE switch 16x 10/100Base-TX, 802.3af, výkon až 125W

-1 309 Kč
Sleva -1 309 Kč
1 kus na dotaz
4 621 Kč5 930 Kč bez DPH
Porovnat
Přepínač se zabudovaným Power over Ethernet injektorem pro 16 zařízení s celkovým možným zatížením až 125W.Vlastnosti: 16 portů 100Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10

Planet FNSW-1601 SWITCH 16X 10/100BASE-TX

-100 Kč
Akce
Sleva -100 Kč
Ihned k odeslání
1 086 Kč1 186 Kč bez DPH
Porovnat
Planet FNSW-1601 SWITCH 16X 10/100BASE-TXŘešení pro zatížené sítě typu client/server i peer-to-per. Velmi přijatelné cenové podmínky a snadný přechod mezi 10Mbps a 100Mbps sítí. Všechny porty přepínač

Planet FNSW-2400PS PoE switch 24x 10/100Base-TX, 802.3af do 125W, Web/SNMP, IGMPv2

-4 823 Kč
Doprodej
Sleva -4 823 Kč
1 kus na dotaz
4 398 Kč9 221 Kč bez DPH
Porovnat
Spravovaný přepínač se zabudovaným Power over Ethernet injektorem. Je vybaven základním WEB a SNMP managementem, umožňuje definovat portové i paketové VLAN sítě, je možné sdružovat skupiny portů do tr

Planet FNSW-2401 SWITCH 24X 10/100BASE-TX

-344 Kč
Sleva -344 Kč
Ihned k odeslání
1 338 Kč1 682 Kč bez DPH
Porovnat
Planet FNSW-2401 SWITCH 24X 10/100BASE-TXŘešení pro zatížené sítě typu client/server i peer-to-per. Velmi přijatelné cenové podmínky a snadný přechod mezi 10Mbps a 100Mbps sítí. Všechny porty přepínač

Planet FSD-803 SWITCH 8X10/100BASE-TX, 10", KOV, DESKTOP

-129 Kč
Sleva -129 Kč
Ihned k odeslání
465 Kč594 Kč bez DPH
Porovnat
Planet FSD-803 SWITCH 8X10/100BASE-TX, 10", KOV, DESKTOPVlastnosti:8 portů 100 Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100 Mbps) 8k MAC adres pole LED indikátorů pro diagn

Planet FSD-804PS, 8x100Base-TX, 4x 802.3af PoE injektor 60W, Web správa, VLAN 802.1Q

-602 Kč
Sleva -602 Kč
1 kus na dotaz
2 190 Kč2 792 Kč bez DPH
Porovnat
Spravovaný přepínač se zabudovaným Power over Ethernet injektorem pro 4 zařízení. Je vybaven základní správou pomocí Web prohlížeče a terminálového portu. Umožňuje definici portových nebo paketových V

Planet FSD-808HP, switch 8x10/100, 8x 802.3at PoE injektor do 140W, interní napájení

-964 Kč
Sleva -964 Kč
Ihned k odeslání
2 616 Kč3 580 Kč bez DPH
Porovnat
Planet FSD-808HP, switch 8x10/100, 8x 802.3at PoE injektor do 140W, interní napájeníNespravovaný přepínač se zabudovanými Power over Ethernet injektory.- 8 portů 100Base-TX, Switching, Full Duplex (10

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

-455 Kč
Sleva -455 Kč
Ihned k odeslání
1 174 Kč1 629 Kč bez DPH
Porovnat
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skute

Planet GS-4210-24P2S PoE+ switch 24x 10/100/1000Base-T, 802.3at do 300W, VLAN, SNMP/WEB

-3 111 Kč
Sleva -3 111 Kč
1 kus na dotaz
11 465 Kč14 576 Kč bez DPH
Porovnat
Gigabitový spravovatelný přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým provedením vh

Planet GS-4210-8P2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP, 802.3at do 120W, VLAN, SNMP/WEB

-1 528 Kč
Akce
Sleva -1 528 Kč
Ihned k odeslání
5 205 Kč6 733 Kč bez DPH
Porovnat
Gigabitový spravovatelný IPv4/IPv6 přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým pro

Planet GS-4210-8P2T2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP, 802.3at do 240W, VLAN, SNMP/WEB, L2/L4

-2 710 Kč
Doprodej
Sleva -2 710 Kč
Ihned k odeslání
7 626 Kč10 336 Kč bez DPH
Porovnat
Gigabitový spravovatelný IPv4/IPv6 přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým pro
Hodnocení obchodu na Zboží.cz