Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
775 96 44 75
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
775 96 44 75Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Planet

Planet


Počet produktů na stránku

Planet FGSD-910HP PoE switch, 8x 10/100 PoE + 1x 1000Base-T, 802.3at 130W

-1 365 Kč
Sleva -1 365 Kč
Ihned k odeslání
2 617 Kč3 982 Kč bez DPH
Porovnat
Planet FGSD-910HP PoE switch, 8x 10/100 PoE + 1x 1000Base-T, 802.3at 130W9-portový 10/100Mbit fast ethernet switch s jedním gigabitovým TP rozhraním. Umožňuje napájet další zařízení jako jsou IP kamer

Planet FNSW-2401 SWITCH 24X 10/100BASE-TX

-320 Kč
Sleva -320 Kč
Ihned k odeslání
1 241 Kč1 561 Kč bez DPH
Porovnat
Planet FNSW-2401 SWITCH 24X 10/100BASE-TXŘešení pro zatížené sítě typu client/server i peer-to-per. Velmi přijatelné cenové podmínky a snadný přechod mezi 10Mbps a 100Mbps sítí. Všechny porty přepínač

Planet FSD-504HPv2, switch 5x 10/100, 4x 802.3at PoE injektor do 60W, externí napájení 48V, fanless

-301 Kč
Sleva -301 Kč
1 kus na dotaz
1 168 Kč1 469 Kč bez DPH
Porovnat
Planet FSD-504HP, switch 5x 10/100, 4x 802.3at PoE injektor do 60W, externí napájení 48V, fanlessNespravovaný přepínač malých rozměrů a nízkého příkonu s možností dále napájet Power over Ethernet konc

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

-422 Kč
Doprodej
Sleva -422 Kč
Ihned k odeslání
948 Kč1 370 Kč bez DPH
Porovnat
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skute

Planet GS-4210-24P4C PoE+ switch 28x 10/100/1000Base-T, 802.3at do 220W, VLAN, SNMP/WEB

-2 551 Kč
Akce
Sleva -2 551 Kč
Ihned k odeslání
11 170 Kč13 721 Kč bez DPH
Porovnat
Gigabitový spravovatelný přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým provedením vh

Planet GS-4210-24PL4C PoE+ switch 28x 1000Base-T, 4x SFP, 802.3at do 440W, VLAN, SNMPv3/WEB

-4 518 Kč
Sleva -4 518 Kč
Ihned k odeslání
11 868 Kč16 386 Kč bez DPH
Porovnat
Gigabitový spravovatelný přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým provedením vh

Planet GS-4210-8P2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP, 802.3at do 120W, VLAN, SNMP/WEB

-1 240 Kč
Akce
Sleva -1 240 Kč
1 kus na dotaz
4 815 Kč6 055 Kč bez DPH
Porovnat
Gigabitový spravovatelný IPv4/IPv6 přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým pro

Planet GS-4210-8P2T2S PoE+ switch 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP, 802.3at do 240W, VLAN, SNMP/WEB, L2/L4

-2 595 Kč
Doprodej
Sleva -2 595 Kč
Ihned k odeslání
6 481 Kč9 076 Kč bez DPH
Porovnat
Gigabitový spravovatelný IPv4/IPv6 přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým pro

Planet GSW-1600HP PoE switch 16x1000Base-T, 16x PoE IEEE 802.3at, 220W, IEEE-802.3az

-1 641 Kč
Sleva -1 641 Kč
1 kus na dotaz
6 368 Kč8 009 Kč bez DPH
Porovnat
Planet GSW-1600HP PoE switch 16x1000Base-T, 16x PoE IEEE 802.3at, 220W, IEEE-802.3azGigabitový 16 portový přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu j

Planet IGS-10020HPT PoE switch 8x 1000Base-T, 2x SFP, 802.3at 270W, IP30, -40 až 75°C, SNMP, IGMPv3, IPv6

-3 378 Kč
Akce
Sleva -3 378 Kč
1 kus na dotaz
13 101 Kč16 479 Kč bez DPH
Porovnat
Planet IGS-10020HPT PoE switch 8x 1000Base-T, 2x SFP, 802.3at 270W, IP30, -40 až 75°C, SNMP, IGMPv3, IPv6Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s v

Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6

-3 031 Kč
Doprodej
Sleva -3 031 Kč
Ihned k odeslání
6 347 Kč9 378 Kč bez DPH
Porovnat
Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s

Planet IGS-10020PT PoE switch 8x 1000Base-T, 2x SFP, 802.3af 130W, IP30, -40 až 75°C, SNMP, IGMPv3, IPv6

-3 035 Kč
Doprodej
Sleva -3 035 Kč
Ihned k odeslání
11 767 Kč14 802 Kč bez DPH
Porovnat
Planet IGS-10020PT PoE switch 8x 1000Base-T, 2x SFP, 802.3af 130W, IP30, -40 až 75°C, SNMP, IGMPv3, IPv6Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s ve