Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Optická kabeláž

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Montáž
Typ vlákna
Typ kabelu
Typ konektoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 107 produktů
Stav
Výrobce
MontážTyp vláknaTyp kabeluTyp konektoru

Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vláken

Novinka
Novinka
143 Kč
Ihned k odeslání
143 Kč
Porovnat
Balení 280 ks.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2m

370 Kč
Ihned k odeslání
370 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3m

194 Kč
Ihned k odeslání
194 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5m

387 Kč
1 kus na dotaz
387 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 1m

202 Kč
Ihned k odeslání
202 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 2m

169 Kč
Ihned k odeslání
169 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 3m

315 Kč
Ihned k odeslání
315 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1m

266 Kč
Ihned k odeslání
266 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, ST.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 2m

284 Kč
Ihned k odeslání
284 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, ST.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 3m

303 Kč
1 kus na dotaz
303 Kč
Porovnat
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 3m.

Duplexní kabel 50/125, OM3, SC-SC, 1m

145 Kč
Ihned k odeslání
145 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:SC.

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 10m

266 Kč
1 kus na dotaz
266 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
Zpracování dat
Schovat