Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Optická kabeláž

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Montáž
Typ vlákna
Typ kabelu
Typ konektoru
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 76 produktů
Stav
Výrobce
MontážTyp vláknaTyp kabeluTyp konektoru

Čistící ubrousek napuštěný isopropyl alkoholem (IPA), 1ks v obalu

33 Kč
Ihned k odeslání
33 Kč
Porovnat
Nezbytné příslušenství v elektrotechnice pro očištění kontaktních ploch. Nezbytné při svařování vláken, spolehlivější a příjemnější práce než máčení ubrousků v isopropyl alkoholu. Rozměr: 152x152mm,

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10m

756 Kč
Ihned k odeslání
756 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1m

333 Kč
1 kus na dotaz
333 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2m

370 Kč
1 kus na dotaz
370 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3m

571 Kč
Ihned k odeslání
571 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 1m

235 Kč
Ihned k odeslání
235 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 2m

351 Kč
Ihned k odeslání
351 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1m

266 Kč
Ihned k odeslání
266 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, ST.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 2m

284 Kč
Ihned k odeslání
284 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, ST.

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 3m

303 Kč
Ihned k odeslání
303 Kč
Porovnat
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 3m.

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 10m

629 Kč
Ihned k odeslání
629 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 15m

678 Kč
Ihned k odeslání
678 Kč
Porovnat
Typ vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
Zpracování dat
Schovat