Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Hledání

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ příslušenství
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 717 produktů
Stav
Výrobce
Typ příslušenství

AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter

-1 278 Kč
Sleva -1 278 Kč
638 Kč1 916 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
638 Kč1 916 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

-3 457 Kč
Sleva -3 457 Kč
3 892 Kč7 349 Kč bez DPH
na dotaz
3 892 Kč7 349 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF Transceiver

-156 864 Kč
Sleva -156 864 Kč
115 359 Kč272 223 Kč bez DPH
na dotaz
115 359 Kč272 223 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

Novinka
Novinka
73 422 Kč
na dotaz
73 422 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR

-18 063 Kč
Sleva -18 063 Kč
12 840 Kč30 903 Kč bez DPH
na dotaz
12 840 Kč30 903 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

-21 680 Kč
Sleva -21 680 Kč
7 464 Kč29 144 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
7 464 Kč29 144 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR RENEW J9150D

-3 194 Kč
Sleva -3 194 Kč
5 914 Kč9 108 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
5 914 Kč9 108 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

-2 327 Kč
Sleva -2 327 Kč
1 850 Kč4 177 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 850 Kč4 177 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

-2 754 Kč
Sleva -2 754 Kč
3 182 Kč5 936 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
3 182 Kč5 936 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 12p PoE+ / 12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod

-36 995 Kč
Novinka
Sleva -36 995 Kč
Novinka
89 381 Kč126 376 Kč bez DPH
na dotaz
89 381 Kč126 376 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR

-65 258 Kč
Sleva -65 258 Kč
62 029 Kč127 287 Kč bez DPH
na dotaz
62 029 Kč127 287 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

-10 836 Kč
Sleva -10 836 Kč
3 893 Kč14 729 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
3 893 Kč14 729 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
Zpracování dat
Schovat