Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Routery, wifi, IP, rozvaděče
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ příslušenství
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 27 produktů
Stav
Výrobce
Typ příslušenství

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

-1 853 Kč
Sleva -1 853 Kč
2 282 Kč4 135 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
2 282 Kč4 135 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

-2 635 Kč
Sleva -2 635 Kč
3 241 Kč5 876 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
3 241 Kč5 876 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

-10 617 Kč
Sleva -10 617 Kč
3 965 Kč14 582 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
3 965 Kč14 582 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

-4 947 Kč
Sleva -4 947 Kč
1 986 Kč6 933 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 986 Kč6 933 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module RENEW J9732A

-8 808 Kč
Sleva -8 808 Kč
6 427 Kč15 235 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
6 427 Kč15 235 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km REFRESH

-334 Kč
Sleva -334 Kč
4 747 Kč5 081 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
4 747 Kč5 081 Kč bez DPH
Porovnat
Cisco REFRESH GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km.

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESH

-165 Kč
Sleva -165 Kč
1 286 Kč1 451 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 286 Kč1 451 Kč bez DPH
Porovnat
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 3 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140 REFRESH.

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m, REFRESH

-99 Kč
Sleva -99 Kč
1 715 Kč1 814 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 715 Kč1 814 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

1 492 Kč
1 kus na dotaz
1 492 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector, 802.3af

593 Kč
Ihned k odeslání
593 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

D-Link DPE-301GI 1-Port Gigabit 30W PoE+ Injector, 802.3at

Novinka
Novinka
1 007 Kč
Ihned k odeslání
1 007 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

D-Link Power supply 5V / 3A, white, PSM-5V-55-W

Novinka
Novinka
444 Kč
Ihned k odeslání
444 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
Zpracování dat
Schovat