Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Routery, wifi, IP, rozvaděče
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ příslušenství
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 26 produktů
Stav
Výrobce
Typ příslušenství

AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter

-1 156 Kč
Sleva -1 156 Kč
755 Kč1 911 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
755 Kč1 911 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

-11 185 Kč
Sleva -11 185 Kč
3 507 Kč14 692 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
3 507 Kč14 692 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

-5 198 Kč
Sleva -5 198 Kč
1 787 Kč6 985 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 787 Kč6 985 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module RENEW J9732A

-9 088 Kč
Sleva -9 088 Kč
6 262 Kč15 350 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
6 262 Kč15 350 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Cisco GLC-SX-MMD, 1000Base-SX Mini-GBIC SFP transceiver, 1km

5 927 Kč
Ihned k odeslání
5 927 Kč
Porovnat
Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1000Base-SX - LC/PC multi-režimy - až 1 km - 850 nm - pro Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 3400, 4924, 6524.

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

-113 Kč
Sleva -113 Kč
1 279 Kč1 392 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 279 Kč1 392 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

-93 Kč
Sleva -93 Kč
1 066 Kč1 159 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 066 Kč1 159 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

D-Link DEM-CB100S SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M

-356 Kč
Sleva -356 Kč
3 168 Kč3 524 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
3 168 Kč3 524 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Stacking Kity pro switche.

D-Link DPE-301GI 1-Port Gigabit 30W PoE+ Injector, 802.3at

-83 Kč
Novinka
Sleva -83 Kč
Novinka
929 Kč1 012 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
929 Kč1 012 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

D-Link Power supply 5V / 3A, white, PSM-5V-55-W

-34 Kč
Novinka
Sleva -34 Kč
Novinka
409 Kč443 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
409 Kč443 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

HP 355/365 AP Wall Mount Kit

-1 329 Kč
Doprodej
Sleva -1 329 Kč
Doprodej
864 Kč2 193 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
864 Kč2 193 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B

-1 981 Kč
Sleva -1 981 Kč
3 031 Kč5 012 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
3 031 Kč5 012 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zpracování dat
Schovat