Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Routery, wifi, IP, rozvaděče
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ příslušenství
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 34 produktů
Stav
Výrobce
Typ příslušenství

AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter

-1 244 Kč
Sleva -1 244 Kč
647 Kč1 891 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
647 Kč1 891 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

-2 246 Kč
Sleva -2 246 Kč
1 878 Kč4 124 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 878 Kč4 124 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

-2 693 Kč
Sleva -2 693 Kč
3 167 Kč5 860 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
3 167 Kč5 860 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

-10 667 Kč
Sleva -10 667 Kč
3 874 Kč14 541 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
3 874 Kč14 541 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

-5 182 Kč
Sleva -5 182 Kč
1 732 Kč6 914 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 732 Kč6 914 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW

-2 703 Kč
Sleva -2 703 Kč
1 638 Kč4 341 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 638 Kč4 341 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module RENEW J9732A

15 770 Kč
1 kus na dotaz
15 770 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Cisco Aironet Power Injector

-39 Kč
Sleva -39 Kč
1 516 Kč1 555 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 516 Kč1 555 Kč bez DPH
Porovnat
Cisco Aironet Power Injector - Napáječ - AC 100-240 V - 15.4 Watt - pro Aironet 1602e Controller-based, 1602e Standalone, 1602i Controller-based, 1602i Standalone.

Cisco GLC-SX-MMD-RF, SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH

-914 Kč
Sleva -914 Kč
4 675 Kč5 589 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
4 675 Kč5 589 Kč bez DPH
Porovnat
SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH.

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESH

-24 Kč
Sleva -24 Kč
945 Kč969 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
945 Kč969 Kč bez DPH
Porovnat
SFP+ Copper Twinax Cable 3m; REFRESH.

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m, REFRESH

-24 Kč
Sleva -24 Kč
945 Kč969 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
945 Kč969 Kč bez DPH
Porovnat
SFP+ Copper Twinax Cable 5m; REFRESH.

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

-95 Kč
Sleva -95 Kč
1 387 Kč1 482 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 387 Kč1 482 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Zpracování dat
Schovat