Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

SFP Moduly

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ vlákna
Technologie SFP Modulu
Rozhraní modulu
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 38 produktů
Stav
Výrobce
Typ vláknaTechnologie SFP ModuluRozhraní modulu

Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH

-948 Kč
Sleva -948 Kč
11 594 Kč12 542 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
11 594 Kč12 542 Kč bez DPH
Porovnat
SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

-55 Kč
Doprodej
Sleva -55 Kč
Doprodej
378 Kč433 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
378 Kč433 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

-170 Kč
Doprodej
Sleva -170 Kč
Doprodej
408 Kč578 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
408 Kč578 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

-650 Kč
Doprodej
Sleva -650 Kč
Doprodej
522 Kč1 172 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
522 Kč1 172 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m

-1 268 Kč
Doprodej
Sleva -1 268 Kč
Doprodej
583 Kč1 851 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
583 Kč1 851 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m.

MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m

-56 Kč
Sleva -56 Kč
693 Kč749 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
693 Kč749 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m.

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

-81 Kč
Sleva -81 Kč
930 Kč1 011 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
930 Kč1 011 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m.

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

-160 Kč
Sleva -160 Kč
542 Kč702 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
542 Kč702 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G.

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

-355 Kč
Sleva -355 Kč
1 661 Kč2 016 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 661 Kč2 016 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G.

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

-566 Kč
Novinka
Sleva -566 Kč
Novinka
1 830 Kč2 396 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 830 Kč2 396 Kč bez DPH
Porovnat
SM, 80km, 1.25G (pár).

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

-61 Kč
Sleva -61 Kč
423 Kč484 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
423 Kč484 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G.

MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m

-23 Kč
Sleva -23 Kč
680 Kč703 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
680 Kč703 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m.
Zpracování dat
Schovat