Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Hledání

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ vlákna
Technologie SFP Modulu
Rozhraní modulu
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 57 produktů
Stav
Výrobce
Typ vláknaTechnologie SFP ModuluRozhraní modulu

Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km

-2 547 Kč
Sleva -2 547 Kč
26 165 Kč28 712 Kč bez DPH
na dotaz
26 165 Kč28 712 Kč bez DPH
Porovnat
SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km.

Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m

-1 922 Kč
Sleva -1 922 Kč
20 741 Kč22 663 Kč bez DPH
na dotaz
20 741 Kč22 663 Kč bez DPH
Porovnat
SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m.

Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m

-810 Kč
Sleva -810 Kč
9 288 Kč10 098 Kč bez DPH
na dotaz
9 288 Kč10 098 Kč bez DPH
Porovnat
SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m.

Cisco SFP-10G-SR=, SFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300m

-1 169 Kč
Sleva -1 169 Kč
12 983 Kč14 152 Kč bez DPH
na dotaz
12 983 Kč14 152 Kč bez DPH
Porovnat
SFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

-87 Kč
Doprodej
Sleva -87 Kč
Doprodej
311 Kč398 Kč bez DPH
na dotaz
311 Kč398 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

-159 Kč
Doprodej
Sleva -159 Kč
Doprodej
269 Kč428 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
269 Kč428 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

-136 Kč
Doprodej
Sleva -136 Kč
Doprodej
321 Kč457 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
321 Kč457 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

-155 Kč
Doprodej
Sleva -155 Kč
Doprodej
341 Kč496 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
341 Kč496 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

-97 Kč
Doprodej
Sleva -97 Kč
Doprodej
481 Kč578 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
481 Kč578 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m

-212 Kč
Doprodej
Sleva -212 Kč
Doprodej
584 Kč796 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
584 Kč796 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m.

MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m

-133 Kč
Sleva -133 Kč
731 Kč864 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
731 Kč864 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m.

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

-177 Kč
Sleva -177 Kč
989 Kč1 166 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
989 Kč1 166 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat