Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

SFP Moduly

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ vlákna
Technologie SFP Modulu
Rozhraní modulu
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 42 produktů
Stav
Výrobce
Typ vláknaTechnologie SFP ModuluRozhraní modulu

CISCO SFP 1000BASE-LX/LH SFP MMF/SMF Gigabit Interface, LC, 1310nm REFRESH

-779 Kč
Sleva -779 Kč
11 714 Kč12 493 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
11 714 Kč12 493 Kč bez DPH
Porovnat
CISCO SFP 1000BASE-LX/LH MMF/SMF Gigabit, LC, 1310nm - REFRESH.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

Doprodej
Doprodej
443 Kč
1 kus na dotaz
443 Kč
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

-410 Kč
Doprodej
Sleva -410 Kč
Doprodej
454 Kč864 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
454 Kč864 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

-99 Kč
Doprodej
Sleva -99 Kč
Doprodej
479 Kč578 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
479 Kč578 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

-628 Kč
Doprodej
Sleva -628 Kč
Doprodej
544 Kč1 172 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
544 Kč1 172 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m.

MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m

-49 Kč
Sleva -49 Kč
700 Kč749 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
700 Kč749 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m.

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

-55 Kč
Sleva -55 Kč
956 Kč1 011 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
956 Kč1 011 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m.

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

-146 Kč
Sleva -146 Kč
556 Kč702 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
556 Kč702 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G.

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

-336 Kč
Sleva -336 Kč
1 680 Kč2 016 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 680 Kč2 016 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G.

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

-414 Kč
Novinka
Sleva -414 Kč
Novinka
1 982 Kč2 396 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 982 Kč2 396 Kč bez DPH
Porovnat
SM, 80km, 1.25G (pár).

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

-49 Kč
Sleva -49 Kč
435 Kč484 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
435 Kč484 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G.

MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m

-4 Kč
Sleva -4 Kč
699 Kč703 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
699 Kč703 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m.
Zpracování dat
Schovat