Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

SFP Moduly

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 54 produktů
Stav
Výrobce

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

-12 919 Kč
Sleva -12 919 Kč
11 764 Kč24 683 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
11 764 Kč24 683 Kč bez DPH
Porovnat
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010Technické specifikace: Popis

Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module

-8 440 Kč
Sleva -8 440 Kč
7 685 Kč16 125 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
7 685 Kč16 125 Kč bez DPH
Porovnat
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR-S - LC/PC multi-režimy - až 400 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010Technické specifikace: Pop

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

-560 Kč
Doprodej
Sleva -560 Kč
Doprodej
244 Kč804 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
244 Kč804 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného p

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

-444 Kč
Doprodej
Sleva -444 Kč
Doprodej
422 Kč866 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
422 Kč866 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného p

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

-135 Kč
Doprodej
Sleva -135 Kč
Doprodej
445 Kč580 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
445 Kč580 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného p

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

-680 Kč
Doprodej
Sleva -680 Kč
Doprodej
371 Kč1 051 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
371 Kč1 051 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného p

MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m

-105 Kč
Sleva -105 Kč
596 Kč701 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
596 Kč701 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethern

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

-241 Kč
Sleva -241 Kč
814 Kč1 055 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
814 Kč1 055 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethern

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

-222 Kč
Sleva -222 Kč
482 Kč704 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
482 Kč704 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S-31DLC20DMikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je určen pro jednovidová vlákna (SM - single mode). do 20km (s DDM).Moduly jsou otestovány a plně kompatib

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

-271 Kč
Sleva -271 Kč
1 414 Kč1 685 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
1 414 Kč1 685 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S-35/53LC20DJedná se o pár SFP modulů, S-35LC20D je jednovidový (SM) SFP modul s max. datovou propustností 1.25G a LC konektorem, vlnová délka pro vysílání je 1310nm a pro příjem 1550nm. Maxi

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

-178 Kč
Sleva -178 Kč
361 Kč539 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
361 Kč539 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S-85DLC05DMikroTik S-85DLC05D je 1.25G SFP transceiver s 850nm, dual-LC konektorem. Je určen pro mnohovidová vlákna (MM - multi mode). do 550m (s DDM).Moduly jsou otestovány a plně kompatibil

MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m

-105 Kč
Sleva -105 Kč
600 Kč705 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
600 Kč705 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100mMikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prv