Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
+420 469 811 000
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
+420 469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

SFP Moduly

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ vlákna
Technologie SFP Modulu
Rozhraní modulu
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 60 produktů
Stav
Výrobce
Typ vláknaTechnologie SFP ModuluRozhraní modulu

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

-16 049 Kč
Sleva -16 049 Kč
11 227 Kč27 276 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
11 227 Kč27 276 Kč bez DPH
Porovnat
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010.

Cisco SFP-10G-LR-S (10GBASE-LR module supports a link length of 10km on standard single-mode fiber (SMF, G.625)

20 112 Kč
Ihned k odeslání
20 112 Kč
Porovnat
Cisco SFP-10G-LR-S (10GBASE-LR module supports a link length of 10km on standard single-mode fiber (SMF, G.625).

DAC SFP+ kabel, 10Gbps , 3m, Cisco kompatibilní

767 Kč
Ihned k odeslání
767 Kč
Porovnat
DAC SFP+ kabel, 10Gbps , 3m, Cisco kompatibilní.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m

-457 Kč
Doprodej
Sleva -457 Kč
Doprodej
345 Kč802 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
345 Kč802 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

-438 Kč
Doprodej
Sleva -438 Kč
Doprodej
426 Kč864 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
426 Kč864 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

-129 Kč
Doprodej
Sleva -129 Kč
Doprodej
449 Kč578 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
449 Kč578 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

-549 Kč
Doprodej
Sleva -549 Kč
Doprodej
500 Kč1 049 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
500 Kč1 049 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

-614 Kč
Doprodej
Sleva -614 Kč
Doprodej
558 Kč1 172 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
558 Kč1 172 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m.

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m

-1 179 Kč
Doprodej
Sleva -1 179 Kč
Doprodej
672 Kč1 851 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
672 Kč1 851 Kč bez DPH
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m.

MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m

-111 Kč
Sleva -111 Kč
637 Kč748 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
637 Kč748 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m.

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

-150 Kč
Sleva -150 Kč
860 Kč1 010 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
860 Kč1 010 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m.

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

-193 Kč
Sleva -193 Kč
509 Kč702 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
509 Kč702 Kč bez DPH
Porovnat
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G.
Zpracování dat
Schovat