Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Síťové kabely (Optické patch kabely)

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 448 produktů
Stav
Výrobce

FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m, OS2

-81 Kč
Sleva -81 Kč
481 Kč562 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
481 Kč562 Kč bez DPH
Porovnat
FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m, OS2Specifikace*Konektory: SC/APC - SC*Délka: 1 m*Typ vlákna: SM, 9/125*Délka: 10 m

GEMBIRD kabel prodluž. Minijack M/F stereo, 2m

24 Kč
Ihned k odeslání
24 Kč
Porovnat
Type: Audio prodlužovací kabelKonektor1: 3,5mm jack MaleKonektor2: 3,5mm jack FemaleBarva: černáDélka kabelu: 2mVíce informací na webu výrobce: http://gmb.nl/item.aspx?id=9202

LC/APC - LC/UPC simplex 3m arm.bílý 3mm B3 LSZH

256 Kč
Ihned k odeslání
256 Kč
Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozv

MPO/UPC female - MPO/UPC female type A, 50/125 OM4, 10m

-700 Kč
Sleva -700 Kč
1 729 Kč2 429 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
1 729 Kč2 429 Kč bez DPH
Porovnat
Optický patch kabel MPO/UPC female - MPO/UPC female type A, 50/125 OM4, délka 10m.

Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 1m MM OM4

252 Kč
Ihned k odeslání
252 Kč
Porovnat
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 1m MM OM4.Vlastnosti*Délka kabelu: 1 mTyp konektorů*Konektor 1: SC Male*Konektor 2: SC MaleZáruka: 24 měsíců

Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 2m MM OM4

320 Kč
Ihned k odeslání
320 Kč
Porovnat
Vlastnosti* Délka kabelu: 2 mTyp konektorů* Konektor 1: SC Male* Konektor 2: SC MaleZáruka: 24 měsíců

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 3m OM4

-41 Kč
Sleva -41 Kč
329 Kč370 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
329 Kč370 Kč bez DPH
Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 OM4.Typ kabelu: Optický patch kabelKonektor A: LC DuplexKonektor B: SC DuplexJádro/Plášť: 50/125µm MultimodeDélka: 3 m

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 5m OM4

-70 Kč
Sleva -70 Kč
424 Kč494 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
424 Kč494 Kč bez DPH
Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 OM4.Typ kabelu: Optický patch kabelKonektor A: LC DuplexKonektor B: SC DuplexJádro/Plášť: 50/125µm MultimodeDélka: 5 m

Optický patch cord Duplex LC-ST 50/125 2m MM OM4

-51 Kč
Sleva -51 Kč
299 Kč350 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
299 Kč350 Kč bez DPH
Porovnat
Vlastnosti* Délka kabelu: 2mTyp konektorů* Konektor 1: LC Male* Konektor 2: ST MaleZáruka: 24 měsíců

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,25m OM4

264 Kč
Ihned k odeslání
264 Kč
Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Vlastnosti* Délka kabelu: 0,25mTyp konektorů* Konektor 1: LC Male* Konektor 2: LC MaleZáruka: 24 měsíců

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM3

197 Kč
Ihned k odeslání
197 Kč
Porovnat
Vlastnosti* Délka kabelu: 0,5mTyp konektorů* Konektor 1: LC Male* Konektor 2: LC MaleZáruka: 24 měsíců

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

-47 Kč
Sleva -47 Kč
372 Kč419 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
372 Kč419 Kč bez DPH
Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat