! POZOR ! Vážení zákazníci, z důvodu vytížení všech přepravních společností může docházet ke zpoždění doručení zásilek k Vám domů.
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Síťové kabely (Optické patch kabely)

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 472 produktů
Stav
Výrobce

FO duplexní SC/APC-SC/APC 9/125um SM 1m, OS2

171 Kč
Ihned k odeslání
171 Kč
Porovnat
Délka: 1 mRozhraní:*1. Konektor: SC/APC Male*2. Konektor: SC/APC MaleZáruka: 24 měsíců

GEMBIRD kabel prodluž. Minijack M/F stereo, 2m

44 Kč
Ihned k odeslání
44 Kč
Porovnat
Type: Audio prodlužovací kabelKonektor1: 3,5mm jack MaleKonektor2: 3,5mm jack FemaleBarva: černáDélka kabelu: 2mVíce informací na webu výrobce: http://gmb.nl/item.aspx?id=9202

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl

-133 Kč
Sleva -133 Kč
1 898 Kč2 031 Kč s DPH
Ihned k odeslání
1 898 Kč2 031 Kč s DPH
Porovnat
Multimediální multifunkční optický kabel HP Premier Flex LC/LC 2m.*Typ kabelu: Fiber Patch Cable*Rychlost dat: 100Mpbs až 100Gbps*Konektor A: Duplex LC*Konektor B: Duplex LC*Délka: 2 m*Drát: OM4 50/12

LC/APC - LC/UPC simplex 9/125 SM 3m arm.bílý 3mm B3 LSZH

-10 Kč
Sleva -10 Kč
185 Kč195 Kč s DPH
Ihned k odeslání
185 Kč195 Kč s DPH
Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozv

Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 10m MM OM4

-85 Kč
Sleva -85 Kč
526 Kč611 Kč s DPH
Ihned k odeslání
526 Kč611 Kč s DPH
Porovnat
Vlastnosti* Délka kabelu: 10mTyp konektorů* Konektor 1: SC Male* Konektor 2: SC MaleZáruka: 24 měsíců

Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 1m MM OM4

193 Kč
Ihned k odeslání
193 Kč
Porovnat
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 1m MM OM4.Vlastnosti*Délka kabelu: 1 mTyp konektorů*Konektor 1: SC Male*Konektor 2: SC MaleZáruka: 24 měsíců

Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 3m MM OM4

-51 Kč
Sleva -51 Kč
323 Kč374 Kč s DPH
Ihned k odeslání
323 Kč374 Kč s DPH
Porovnat
Vlastnosti* Délka kabelu: 3 mTyp konektorů* Konektor 1: SC Male* Konektor 2: SC MaleZáruka: 24 měsíců

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 3m OM4

-53 Kč
Sleva -53 Kč
193 Kč246 Kč s DPH
Ihned k odeslání
193 Kč246 Kč s DPH
Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 OM4.Typ kabelu: Optický patch kabelKonektor A: LC DuplexKonektor B: SC DuplexJádro/Plášť: 50/125µm MultimodeDélka: 3 m

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 5m OM4

-44 Kč
Sleva -44 Kč
285 Kč329 Kč s DPH
Ihned k odeslání
285 Kč329 Kč s DPH
Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 OM4.Typ kabelu: Optický patch kabelKonektor A: LC DuplexKonektor B: SC DuplexJádro/Plášť: 50/125µm MultimodeDélka: 5 m