Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

RouterBOARD

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Počet mini-PCI slotů
Počet portů LAN
Úroveň licence
USB port
Slot pro paměťovou kartu
Integrovaná bezdrátová karta
Gigabit ethernet
Podporované standardy
SFP slot
Provedení
Počet SFP portů
Počet SFP+ portů
Vlastnosti
Typ produktu
Slot na SIM kartu
Podporované standardy
Frekvenční pásmo (GHz)
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 274 produktů
Stav
Výrobce
Počet mini-PCI slotůPočet portů LANÚroveň licenceUSB portSlot pro paměťovou kartuIntegrovaná bezdrátová kartaGigabit ethernetPodporované standardySFP slotProvedeníPočet SFP portůPočet SFP+ portůVlastnostiTyp produktuSlot na SIM kartuPodporované standardyFrekvenční pásmo (GHz)

MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor

267 Kč
Ihned k odeslání
267 Kč
Porovnat
Napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor.

MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC

Novinka
Novinka
743 Kč
Ihned k odeslání
743 Kč
Porovnat
S-C51DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro připojení až 40 km. CWDM ve vaší síti vám to umožní Zvýšit efektivitu stávající optické sítě Poskytu

MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC

Novinka
Novinka
743 Kč
Ihned k odeslání
743 Kč
Porovnat
S-C53DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro připojení až 40 km. CWDM ve vaší síti vám to umožní: Zvýšit efektivitu stávající optické sítě Poskyt

MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC

Novinka
Novinka
743 Kč
Ihned k odeslání
743 Kč
Porovnat
S-C55DLC40D je singlemode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro připojení až 40 km. CWDM ve vaší síti vám to umožní Zvýšit efektivitu stávající optické sítě Poskytuj

MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC

Novinka
Novinka
743 Kč
Ihned k odeslání
743 Kč
Porovnat
S-C57DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro připojení až 40 km. CWDM ve vaší síti vám to umožní Zvýšit efektivitu stávající optické sítě Poskytu

MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC

Novinka
Novinka
743 Kč
Ihned k odeslání
743 Kč
Porovnat
S-C59DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro připojení až 40 km. CWDM ve vaší síti vám to umožní Zvýšit efektivitu stávající optické sítě Poskytu

MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC

Novinka
Novinka
743 Kč
Ihned k odeslání
743 Kč
Porovnat
S-C61DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1610nm a dvěma LC konektory pro připojení až 40 km. CWDM ve vaší síti vám to umožní Zvýšit efektivitu stávající optické sítě Poskytu

MikroTik 48V2A96W - napájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabel

836 Kč
Ihned k odeslání
836 Kč
Porovnat
napájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabel.

MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD), 716MHz CPU, 128MB RAM, 2xLAN, 2.4+5GHz, 802.11b/g/n/ac, PoE 802.3af/at, vč. L4 licenc

1 824 Kč
Ihned k odeslání
1 824 Kč
Porovnat
716MHz CPU, 128MB RAM, 2xLAN, 2.4+5GHz, 802.11b/g/n/ac, PoE 802.3af/at, vč. L4 licence.

MikroTik Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN, 600MHz CPU,128MB RAM,9xLAN,2.4 Wi-Fi,LCD, 1xSFP slot, vč. L5 licence

3 185 Kč
Ihned k odeslání
3 185 Kč
Porovnat
600MHz CPU, 128MB RAM, 9xLAN, 2.4 Wi-Fi,LCD, 1xSFP slot, vč. L5 licence.

MikroTik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN, 600MHzCPU,128MB RAM,24xLAN, 2.4 Wi-Fi, 1xSFP slot,1x microUSB,vč.L5

5 076 Kč
Ihned k odeslání
5 076 Kč
Porovnat
600MHz CPU, 128MB RAM, 24xLAN, 2.4 Wi-Fi, 1xSFP slot,1x microUSB,vč.L5.

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT, 800MHz CPU, 256MB, 16x10/100 (PoE-in,1x out),2xSFP, vč.L5, venkovní

3 456 Kč
Ihned k odeslání
3 456 Kč
Porovnat
800MHz CPU, 256MB, 16x10/100 (PoE-in,1x out),2xSFP, vč.L5, venkovní.