Vzhledem k velkému vytížení telefonních linek, prosíme zákazníky především o emailovou komunikaci. Děkujeme za pochopení
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Příslušenství pro optické kabely

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 55 produktů
Stav
Výrobce

Adaptér LC MM OM2 duplex

44 Kč
Ihned k odeslání
44 Kč
Porovnat
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

DATACOM Označovací štítek VELKÝ 60x25mm 100ks

-60 Kč
Sleva -60 Kč
489 Kč549 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
489 Kč549 Kč bez DPH
Porovnat
Označovací štítek VELKÝ 60x25mm - 100ks

ISOPROPYLALKOHOL 1 litr

-57 Kč
Sleva -57 Kč
426 Kč483 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
426 Kč483 Kč bez DPH
Porovnat
ISOPROPYLALKOHOL 1 litrkoncentrace: 99%

Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká

172 Kč
Ihned k odeslání
172 Kč
Porovnat
Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká

Laminátové protahovací pero "kobra" 11mm 200m

-1 430 Kč
Sleva -1 430 Kč
11 473 Kč12 903 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
11 473 Kč12 903 Kč bez DPH
Porovnat
Laminátové protahovací pero "kobra" 11mm 200mVýborný pomocník při zahahování optických, metalických čo koaxiálních kabelů do kabelochých chrániček (např. HDPE nebo HDR a pod.)Na konci trasy nasoukáte

Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m

-1 365 Kč
Sleva -1 365 Kč
10 949 Kč12 314 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
10 949 Kč12 314 Kč bez DPH
Porovnat
Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m*Materiál pera: pevnostní laminát*Materiál stojanu: ocel*Délka pera: 200m*Průměr pera: 12 mm*Montážní očko na uchycení kabelu: ANO 3typy viz foto*Váha: cc

Optická spojka LC multi mode duplex

39 Kč
Ihned k odeslání
39 Kč
Porovnat
Spojka LC multi mode duplex (možno použít do optických van SC)

Optická spojka LC multi mode duplex OM3

42 Kč
Ihned k odeslání
42 Kč
Porovnat
Optická spojka LC/LC, multimode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro multimode vlákna OM3.

Optická spojka LC multi mode duplex OM3 bez příruby

65 Kč
Ihned k odeslání
65 Kč
Porovnat
OPTIX LC Optická spojka MM Duplex OM3 bez příruby

Optická spojka LC/APC single mode duplex

47 Kč
Ihned k odeslání
47 Kč
Porovnat
Optická spojka LC/APC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna.

Optická spojka LC/PC single mode duplex

42 Kč
Ihned k odeslání
42 Kč
Porovnat
Spojka LC single mode duplex (možno použít do optických van SC)

Optická spojka LC/PC single mode duplex bez příruby

42 Kč
Ihned k odeslání
42 Kč
Porovnat
OPTIX LC Optická spojka SM Duplex bez příruby
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat