Eshop, expedice fungují na 100%. Prodejna je OTEVŘENA. Telefonní čísla mohou být nedostupná.
Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Příslušenství pro optické kabely

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 61 produktů
Stav
Výrobce

Adaptér LC MM OM2 duplex

45 Kč
Ihned k odeslání
45 Kč
Porovnat
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

Adaptér LC MM OM3 duplex

39 Kč
Ihned k odeslání
39 Kč
Porovnat
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D. Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní.Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optic

Adaptér SC MM OM3 duplex

28 Kč
Ihned k odeslání
28 Kč
Porovnat
Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní - SXAD-SC-PC-OM3-D.

DATACOM Označovací štítek VELKÝ 60x25mm 100ks

-168 Kč
Sleva -168 Kč
381 Kč549 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
381 Kč549 Kč bez DPH
Porovnat
Označovací štítek VELKÝ 60x25mm - 100ks

DROP 2vl 500m SM09/125 G.657A2 Corning LSZH

-664 Kč
Sleva -664 Kč
3 411 Kč4 075 Kč bez DPH
1 kus na dotaz
3 411 Kč4 075 Kč bez DPH
Porovnat
Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny.Balení 500mParametrykonstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým

ISOPROPYLALKOHOL 1 litr

-33 Kč
Sleva -33 Kč
267 Kč300 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
267 Kč300 Kč bez DPH
Porovnat
ISOPROPYLALKOHOL 1 litrkoncentrace: 99%

Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká

186 Kč
1 kus na dotaz
186 Kč
Porovnat
Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká

Kazeta pro uchycení optického sváru 12 pozic

92 Kč
Ihned k odeslání
92 Kč
Porovnat
Optická kazeta s hřebínky pro uložení optického svaru,12 pozicvhodná zejména pro optické vany „TRITON“ 16xSC,16xSTmožnost stohování v optické vaně140x100mm

Optická spojka LC multi mode duplex

39 Kč
Ihned k odeslání
39 Kč
Porovnat
Spojka LC multi mode duplex (možno použít do optických van SC)

Optická spojka LC multi mode duplex OM3

44 Kč
Ihned k odeslání
44 Kč
Porovnat
Optická spojka LC/LC, multimode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro multimode vlákna OM3.

Optická spojka LC multi mode duplex OM3 bez příruby

78 Kč
Ihned k odeslání
78 Kč
Porovnat
OPTIX LC Optická spojka MM Duplex OM3 bez příruby

Optická spojka LC/APC single mode duplex

55 Kč
Ihned k odeslání
55 Kč
Porovnat
Optická spojka LC/APC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat