Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 8 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky
  1. Hlavní stránka
  2. Ostatní příslušenství k serverům

Hledání

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Typ příslušenství
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 470 produktů
Stav
Výrobce
Typ příslušenství

Brocade 16Gb/28 SAN Switch for HP BladeSystem c-Class

-25 598 Kč
Novinka
Sleva -25 598 Kč
Novinka
428 039 Kč453 637 Kč bez DPH
na dotaz
428 039 Kč453 637 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Switche.

Brocade 16Gb/28 SAN Switch Pwr Pk+ for HP BladeSystem c-Class

-30 075 Kč
Novinka
Sleva -30 075 Kč
Novinka
605 024 Kč635 099 Kč bez DPH
na dotaz
605 024 Kč635 099 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Switche.

Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upg E-LTU

-6 794 Kč
Sleva -6 794 Kč
136 681 Kč143 475 Kč bez DPH
na dotaz
136 681 Kč143 475 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:LTU.

Cisco 10Gb Ethernet Base CX4 X2 Module

-1 293 Kč
Novinka
Sleva -1 293 Kč
Novinka
18 751 Kč20 044 Kč bez DPH
na dotaz
18 751 Kč20 044 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Moduly.

Cisco 10Gb Ethernet Base Long Range Multimode X2 Module

Novinka
Novinka
53 299 Kč
na dotaz
53 299 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Moduly.

Cisco 10Gb Ethernet Base Short Range X2 Module

Novinka
Novinka
81 313 Kč
na dotaz
81 313 Kč
Porovnat
Typ příslušenství:Moduly.

Cisco Catalyst Blade Switch 3120 IP Service Software Upgrade

-8 473 Kč
Sleva -8 473 Kč
118 256 Kč126 729 Kč bez DPH
na dotaz
118 256 Kč126 729 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Switche.

Cisco Ethernet RJ-45 C-SFP Module

-748 Kč
Sleva -748 Kč
11 537 Kč12 285 Kč bez DPH
na dotaz
11 537 Kč12 285 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Moduly.

Cisco MDS 8Gb 24-port Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

-28 959 Kč
Novinka
Sleva -28 959 Kč
Novinka
390 022 Kč418 981 Kč bez DPH
na dotaz
390 022 Kč418 981 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Switche.

Cisco MDS 9000 8Gb FC SFP+ Short Range Transceiver

-576 Kč
Sleva -576 Kč
12 905 Kč13 481 Kč bez DPH
na dotaz
12 905 Kč13 481 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Transcievery.

Cisco MDSD 9000 8Gb FC SFP+ Long Range Transceiver

-4 143 Kč
Sleva -4 143 Kč
83 339 Kč87 482 Kč bez DPH
na dotaz
83 339 Kč87 482 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:Transcievery.

ClearOS Bronze 1yr E-LTU

-738 Kč
Novinka
Sleva -738 Kč
Novinka
2 818 Kč3 556 Kč bez DPH
na dotaz
2 818 Kč3 556 Kč bez DPH
Porovnat
Typ příslušenství:LTU.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat